Klouzačka Ikea - dá se ještě koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
budi
Závislačka 4104 příspěvků 18.10.14 17:45
klouzačka Ikea - dá se ještě koupit?

Konečně jsme se rozhodli, co pořídíme k prvním narozeninám — ale teď koukám, že na stránkách IKEA už ta jejich klouzačka vůbec není??? (jmenovala se VIRRE)

Nevíte někdo, jestli se tam dá ještě koupit?

nebo kde bych ji tak doprčic sehnala??? žádnou podobnou jsem nenašla, tahle je dřevěná, nízká, dá se postavit k posteli, dá se použít potom jako stolička, v dětském koutku už se na ní malá klouzala teď (10,5 měsíce) – áááách jo, já ji prostě k těm narozkám chtěla :,( :,( :,(

nebo něco podobného třeba? (poslední naděje)

ta Ikeácká vypadá takhle: (odkaz na google obrázky)
 https://www.google.cz/search?…

Nejnovější recenze z kategorie Hračky na ven

Reakce:
Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 18.10.14 17:53

No oni vždycky na podzim vydávají nový katalog, ne? Taky jsem už takhle jednou v ikee měla něco vyhlédnutého a pak to přestali vyrábět.

Dřevěnou jsem takovou neviděla, my máme nizounkou plastovou, která jde v létě připojit na hadici s vodou a dá se na ní jezdit do bazénku, už ani nevím, kde jsme ji kupovali.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 18.10.14 18:29

Tyjo, ta vypada dobre. kolik stála? nevís?

martr
Kecalka 131 příspěvků 18.10.14 18:30

@budi právě jí jedna paní prodává na mimibazaru, tak koukni tam ;)

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 18:55

Ja na ni koukala, kdysi primo v Ikee a musim rict, ze mi ta klouzacka prisla sakra nebezpecna. Ty schudky jsou opravdu zvlastni. Pokud u ni asistuje dospely, tak asi jo, ale samostatne bych na ni dite nenechala

eetkikinka
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 18.10.14 19:50
@Bibi239 píše:
No oni vždycky na podzim vydávají nový katalog, ne? Taky jsem už takhle jednou v ikee měla něco vyhlédnutého a pak to přestali vyrábět.Dřevěnou jsem takovou neviděla, my máme nizounkou plastovou, která jde v létě připojit na hadici s vodou a dá se na ní jezdit do bazénku, už ani nevím, kde jsme ji kupovali.

takovouhle? http://skluzavky.heureka.cz/…ek-pu-smoby/
tu máme taky, malá v létě nadšená, jezdila jak drak :D

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 18.10.14 19:53

Ono se občas stane že na webu nemají všechno ;). Kamarádka chtěla jednu komodu v jedné barvě a byla nešťasná, že podle netu už jí nemají. No a jednou tam jela a oni tu komodu pořád prodávali, tak třeba i tu klouzačku budou mít :)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 18.10.14 20:16
@eetkikinka píše:
takovouhle? http://skluzavky.heureka.cz/…ek-pu-smoby/
tu máme taky, malá v létě nadšená, jezdila jak drak :D

jo, to je přesně ono :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >