klub SLŮNĚ Brno

Anonymni
19.1.09 20:13

klub SLŮNĚ Brno

Ahoj maminy,
nemáte, prosím, některá z Vás, zkušenost s plaveckým klubem Slůně? Plavou na Polní v Moravské Slavii. Všude slyším jen hodnocení na klub Filia na Lesné, ale to je pro nás daleko, tak bych raději na tu Polní. Jen nevím, jestli to stojí za to… Tak předem moc děkuji:-))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.1.09 20:25

Ahoj, chodíme na Polní už přes dva roky a jsem strašně spokojená, učitelky skvělé. Začaly jsme v roce, myslím, že i ten bazén je hygienou schálen pro roční děti. Neměnily bychom, určitě doporučuju
Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
3329
19.1.09 22:21

My tam chodime uz od 4M male a bezva! Muzu doporucit!

http://lh6.ggpht.com/…-c/14MSC.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.09 22:28

Tak to je super, děkuju! Ráda slyším pozitivní reakce:-) Můžu se ještě zeptat, jak je to tam organizačně? Když pak např. po plavání mají dětičky strávit alespoň půl hodinky uvnitř v teple třeba hraním si, tak jestli je tam k tomu určená přímo nějaká místnost - vím, že na té Lesné to tak je… A jestli se tam dá někde třeba ohřát příkrm apod.

• Nahlásit
  • Citovat
38
19.1.09 22:39

ahoj, taky doporucuju, jsem tam moc spokojena. Zvlastni mistnost na hrani tam bohuzel neni, jen takovy koutek kde jsou hracky. Na prikrmy je k dispozici mikrovlnka a jsou tam detske zidlicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
19.1.09 22:40

Dneska jsem měla sto chutí se zeptat na podobné. Rozhoduju se mezi Filií a Slůnětem. Nemáte někdo zkušenost s oběma? Pro srovnání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.09 23:00
lulje píše:
Dneska jsem měla sto chutí se zeptat na podobné. Rozhoduju se mezi Filií a Slůnětem. Nemáte někdo zkušenost s oběma? Pro srovnání?

Já osobně jsem se svým dítkem ve Filii nebyla, ale byla jsem tam jednou na „čumendě“ se sestřenicí a líbilo se mně tam. Kohokoliv se zeptám, tak jen chválí. Ale oproti Slůněti je to dražší - chtějí za 9 lekcí 2000 + 100 zápisné nového miminka, na Polní za 10 lekcí 1450 Kč. To je kromě té dopravy taky jeden z důvodů, proč bych raději tam. Jen je teda škoda, že to zázemí nemají vytvořené až tak do detailů jako na Lesné. Ale jak slyším vaše reakce, tak to asi nebude nic, co by odradilo. Asi Slůně vyhraje… :-))

• Nahlásit
  • Citovat
38
20.1.09 14:57

ja jsem se byla ve filii taky jenom podivat, co se tyče herny atd. tak to je tam asi lepsi, ale plavani myslim na stejne urovni - deti delaly podobne cviky atd. my jsme zacali ve sluneti prave kvuli cene a uz jsme tam zustali - jsem tam moc spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
20.1.09 19:03

Jeste s tim rozhodovanim, chce to hlavne mit stesti a dostat se tam, byva dost plno, takze neni zaruka, ze se do kurzu dostanete. My ted na mesic vypadly a mame problem najet zpatky :-( I kdyz v zime to byva o neco lepsi jak na jare, kdy se vsichni doslova „zblazni“ a chteji plavat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.1.09 09:09

:D Ahoj, asi to není úplně důležité, protože mám starší dítko (3,5 roku ) ale chodili jsme do obojího. Respektive od 4 měsíců jsme začali chodit do Plaváčka v Lužánkách, tam jsme chodili do roku a přešli na Filii ( tam jsem před lety chodila se starším ). Přešla jsem hlavně kvůli tomu zázemí, dcerka začla chodit a tam sice byla herna, ale oblékat se muselo v normálních šatnách, klouzalo jí to tam, když spadla v oblečení byla mokrá apod. Šla jsem fakt za tím zázemím, jinak plavčo bylo dobrý. Ve Filii jsme plavali do prázdnin, byla jsem spokojená, jen ty finance jsou trochu větší, ale zázemí bezva. Od 3 let se mi to už zdálo zbytečné a bazén je dost malý, kolikrát jsme tam byli namačkaní. Přihlásili jsme se do Slůněte, protože plavou asi 10 minut od našeho domu na ZŠ Holzova v Líšni, ale je to pro větší dítka ( tuším od 2 let, ale jsou tam spíš od 3 výš ). Je to ve velkém bazénu a jde už spíš o plavecký kroužek. Musím je moc pochválit, přístup učitelek super, chodíme od října ( a to jsme ještě občas chyběli ) a malá už plave sama pod vodou. Cena je příjemná a myslím, že příští rok už bude v bazénu sama a někdo na ni jen bude čekat v šatně. Takže tolik od nás jen pro dokreslení. Míša a Nelinka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.19 13:17

Plavani slune polni 16

Ahoj, chceme tam zacit chodit plavat. Tak se chci zeptat jaky to tam je, přístup instruktorek a tak? Jak tam jsou zarizeny satny, kde se nechávají kočárky, jsou tam prebalovaky? Dekuji :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama