kocar

10.6.07 17:59

kocar

muzete mi prosím poradit jaky je kocar red castle Whizz?dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4
11.6.07 13:09

Ahoj, asi chceš vědět jak jou s ním holky spokojené? :wink:
Dávám odkaz: http://www.eberunka.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.07 16:53

to bych byla rada,chci si ho koupit a nevím jestli je dobry,diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.2.08 12:00

ja jsem si whizz kupovala nedavno, jako cestovni kocarek … je vyborny jako kocar do mesta, do terenu a lesu mam klasickou ctyrkolku :-)
takze pokud chces kocarek hlavne do mesta a do lehciho terenu tak nevahej
vyhodou je predevsim to, ze je lehky, ale prostorny, korbicka je nadherne velka (jenom je opticky nize polozena), ovladatelnost vyborna i kdyz to odpruzeni neni nijak velke tak funguje bezvadne, stabilita taky bezva, bala jsem se mensi stability u trikolky, ale nic takoveho jsem nezaznamenala, zpracovani mi prijde bezvadny, zatim jezdim s hlubokacem, ale i ve sportaku vypada bezvadne a prijde mi jako sportak jeste lepe ovladatelny, vyborny je, ze se vejde i do pidi panelakoveho vytahu, staci sklopit rukojet
mam k nemu i origos autosedacku a ta nema chybu, pokud jdes nakoupit atd. jde dat uplne do lehu a prijde mi hodne pohodlna, navic adaptery na hlubokou korbu i autosedacku jsou stejne
drobna nevyhoda je, ze jako hlubokac se dava hur do auta, korbicka se musi oddelat, podvozek je skladny, potom jeste rukojet ma v tech kloubech trochu vuli smerem nahoru, ale pry to tak ma byt

• Nahlásit
  • Citovat
9
24.4.15 11:28

Scháním tašku k tomuhle kočárku nemůžu sehnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
24.4.15 11:28

Scháním tašku k tomuhle kočárku nemůžu sehnat

• Nahlásit