Kočár golfko-sporťák

2099
7.6.15 15:10

Kočár golfko-sportak

Podobnych diskuzi je tu několik, ale přesto jsem nenašla přesně odpověď.
Existuje kočár, který je velmi dobre skladny, ale designem spíše sportak? Tzn spojena rukojeť, Bez dvojitých pidi kol.
Chtěla bych, aby se dala polohovat zadovy operka a nevytrepala bych z dítěte duši uz na drobných nerovnostech. Jezdit budu všude možne i ve městě i v přírodě. A snadné řízení jednou rukou v případě jednoho chodí ceho a jednoho ležícího dítka v kočárku. Nyní mam 16m dcerku. Zatím se mi nejvíce líbí Britax B-Motion 3. Nejsem ale schopna posoudit tu sklad ost takhle virtuálně. A také na me všude vyskakuje Valco. Snad to ale nebudou jediné dvě volby. Jeste jedna věc cena cca 6000.
Děkuji za rady a zkušenosti. :)

Příspěvek upraven 07.06.15 v 15:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.6.15 15:11

Já měla jané slalom, golfky jsem nepoužila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
7.6.15 15:12

Valco je mirne ochuzena veriace na Britaxe. Mame Agile, ale jestli ti jde o co nejlepsi odpruzeni asi je lepsi Motion. Akorat ja bych brala ctyrkolku. Mame Agile 4 a je skladny a hlavne slozitelny jednou rukou a riditelny jednou rukou, i kdyz v nem sedi trilete dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
7.6.15 15:58

Ja ted budu kupovat Valco, byla jsem ho zkouset v obchode a jsem nadsena..ridi se jednim prstem lehucky, skladny..mame mini auto a kocar Peg-Perego GT3 kocarek je to vyborny, ale tezky a absolutne neskladny..urcite jdu do Valca (y) ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32084
7.6.15 16:23

Baby jogger gt..dá se koupit z druhé ruky do požadované ceny..skladnost super, gt má nafukovačky, takže projede i lesem i městem, polohování až do lehu, prostorný - vezla jsem v něm už i dvě děti naráz. spojená rukojet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 08:10

Já bych šla do většího obchudku a kočarky si vyzkoušela, protože přímo říct který asi nejde, každému vyhovuje něco jiného. A možná natrefite i na nějaký jiný. :) Já mam sporták s přehazovací rukojeti a jsem za něho ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2099
8.6.15 12:37
Dekuji za reakce. Do obchodu na vyzkouseni urcite zajdu. Na prehazovaci rukojet jsem se take divala, ale co jsem nasla, meli ji kocarky pouze drazsi.
@sevilla 122 píše:
Já bych šla do většího obchudku a kočarky si vyzkoušela, protože přímo říct který asi nejde, každému vyhovuje něco jiného. A možná natrefite i na nějaký jiný. :) Já mam sporták s přehazovací rukojeti a jsem za něho ráda.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
8.6.15 12:43

Jednoznačně Valco Snap. Perfektní ovládání, skladný, lehký, hezký, jednoznačně super volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 19:34

S přehazovací vyjde nad 5000 kč. Já puvodně šla pro Britax, jen mi vadilo to páskové polohování zad, to už jsem měla u sportáku a nic moc pro mě. Nakonec jsem viděla s přehazovací rukojeti a vyhrál za ty same peníze přehazovací, prodloužená stříška a v košíku kapsa na nánožník no mi vyhovuje, mohlo by takových být více.
Valco Snap má dobře prodlouženou stříšku a po složení vypadá fakt skladný.
Tak at dobře vyberete :D.

Příspěvek upraven 08.06.15 v 20:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 19:34
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2099
8.6.15 20:03

Dnes jsem byla v obchode a divala se na Britax B agile, motion a Valco Snap. Nejhorsi, ze kazdy ma neco no…
@sevilla 122 velmi me zajima, o jaky kocar jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
8.6.15 20:09

@KristyM vše co jsi popsala splňuje náš Baby Jogger Citi Mini GT - dcera má 14 měsíců, ten kočár fakt miluju :srdce: jediná nevýhoda - myslím, že kdybych přikoupila hlubokou korbu, tak se nedá s malým miminkem houpat. Ale to nemusíš řešit ;) jooo a cena je trošku nad ale snad ne moc..

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.15 20:20
@KristyM píše:
Dnes jsem byla v obchode a divala se na Britax B agile, motion a Valco Snap. Nejhorsi, ze kazdy ma neco no…
@sevilla 122 velmi me zajima, o jaky kocar jde :)

No asi tak každý má něco a i nějakou tu mouchu.
Nevím jak ted Britax ale u černých je vidět šislé boudičky ale nevím z jakého roku jsou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
9.6.15 08:18

@KristyM Pokud nechceš investovat do Baby Jogger, jak píše @verulicek, ten je super, a váháš mezi Valco a Britax, tak bych šla do Valca. Je o 2kg lehčí, skladnější, hezčí a má menší rozvor kol - Britax je hodně široký. Jestli hledáš spíš golfky, Britax je podle mě spíš sporťák - kvůli váze a velikosti. Navíc dcera už má skoro rok a půl, šla bych do Valca.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
10.6.15 21:45

@KristyM hledám to samé a našla jsem Baby Jogger ale verzi City Elite, je to sice trochu dražší hračka, ale zatím vede, i nad Valcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama