Reklama

Kočárek Coneco Traper

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 15.06.10 19:30
Kočárek Coneco Traper

Ahojky.
Dnes jsem v obchodě narazila na kočárek http://www.malvik.cz/…oneco-Traper a docela mě zaujal. Nemáte s ním někdo zkušenost, jízdní vlastnosti, praktičnost? Moc děkuji :palec:

Reklama

Reakce:

PeťulaK
Echt Kelišová 8049 příspěvků 15.06.10 20:33

Ahoj Manis, tak tenhle nevím. Já pořídila golfky CONECO JUUPI a spokojenost :wink:
A ty chceš sporťák nebo golfky??

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 15.06.10 21:03
PeťulaK píše:
Ahoj Manis, tak tenhle nevím. Já pořídila golfky CONECO JUUPI a spokojenost :wink:
A ty chceš sporťák nebo golfky??

Chtěla jsem golfky, jenže všichni i v obchodech mi říkají že s rozdvojenou rukojetí jsou hůře ovladatelné. :think: navíc golfky mají většinou menší kolečka a vzhledem k tomu že chci aby se sním dalo jezdit i v terénu potřebuju větší.
Nevýhodou je že se nedá složit na placku :roll:

klara27
Kecalka 170 příspěvků 18.06.10 15:26

Hele Marus, ja mam s rozdvojenyma riditkama a ovlada se naprosto super. V obchode dam do pohybu kolecka a je to k nezaplaceni,a kdyz jezdim do terenu-nemyslim tim na meste ale treba v lese nebo na poli, tak kolecka ukotvym a da se jezdit taky v pohode. Ted sme byli na pohadkovym lese, takze pole,louky, les a kocar to v pohode rozdejchala a hlavne sem se ani nezapotila jako s normalnim sportakem. mam i k tomu nanoznik, plastenku , no proste plny vybava. A pokud kupujes golfky, tak si myslim ze se kupujou snad kvuli skladnosti ne?kdyby ne, tak by ti podle me stacil sportak kterej si udelas z toho hlubokyho kocarku(pokud vim, taky mas 3-kombinaci vid?)
No je to na tobe, hlavne ti nedoporucuju golfky se trema koleckama-pani v terenu na pohadkovym lese docela trpela :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >