Kocarek DELTIM SPORT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  10.10.03 12:55
Kocarek DELTIM SPORT

Ahoj vsichni, mam na vas dotaz. V nejblizsi dobe take planujeme nakup kocarku a zatim vede kocarek Deltim Sport. Mate s nim nejake zkusenosti? Uvitam jakekoliv pozitivni i negativni reakce.

Diky moc.

Gandelion

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 10.10.03 18:54
Kocarek DELTIM SPORT

Ahoj,

my koupili Deltim Travel. Neměli jsme moc na výběr, protože jsme nechtěli investovat přes 10.000,– a jsme omezeni velikostí výtahu. Bydlíme ve 4.patře a výtah je mini. Deltim Sport se nám líbil, ale je moc velký, takže jsme šli do Travelu. Jsme spokojeni. Má velká terénní kola a tak se s ním bezvadně jezdí. Výběr barev je snad nekonečný. Dobře se skládá do auta a do koše se dost vejde. Potah se dá sundat a vyprat. Na novorozeně jsme do něj koupili tašku, ze které se na zimu udělá pytel. Jediné co bych mu vytkla je to, že pružiny u koleček časem začnou dost vrzat. Takže mažeme a mažeme. Ale zase s ním chodíme kolem 15ti km za den. Musíš holt počítat s tím, že je to spíš Ford než Mercedes, ale službu splní.:-)

Koupili jsme ho v Praze u Bulovky v prodejně Na Korábu, Krejčího ul. Je to ve škole. Měli ho tam, myslím, nejlevnější v Praze.

Dobře pořiď.

Anonymni  10.10.03 21:45
Kocarek DELTIM SPORT

Ahojky,

my máme Deltim Sport a můžu jen DOPORUČIT. Jsem s ním už 6. měsíců velmi spokojená, zatím využívám pouze kočárek, na sedačku ještě nedošlo a teď v zimě využijem i tašku (jako fusak), kterou má Sport ve výbavě. Snadno se s ním manipuluje, jezdí po ulici ve městě i v lese. Je to „tereňák“, nebo alespoň my jsme ho z něj udělali. Dobře se skládá.

Jedinou vadu na kráse podle mne má, ale ta nevadí účelu pro který kočárek slouží. Po určitém čase, kdy jsem sklápěla korbu, povolují šroubky a korba samovolně padá při nerovnosti na ulicích. Ale přidáním šroubováku do košíku se vše vyřešilo.

Tak přeju hodně štěstí.

Ahoj Fialka.

Anonymni  11.10.03 06:50
Kocarek DELTIM SPORT

taky mame deltim sport a je vyborny, hodi se i na prochazky do lesa diky terennim kolum, zacali sme ted vyuzivat i tu tasku do kocarku a nemusim aspon prcka tolik navlikat, pze je mu v ni teplo. a pridavam se k tem vrzajicim koleckum, ted po 3 mesicich uzivani zacala kolecka vrzat, tak je musime taky namazat, jinak je to ok:-) :-)

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 11.10.03 09:06
Kocarek DELTIM SPORT

Můžu se zeptat, čím mažete? Manžel koupil takovou skoro medovou vazelínu v autopotřebách a vydrží to tak týden. Problém je, že když přijedem do tepla, tak z nás odkapává:-) Ale nebýt toho vrzání, tak je ten kočár perfektní.

Anonymni  13.10.03 18:25
Kocarek DELTIM SPORT

Ahojky,

mam kocarek Deltim Sport,jsem s nim velmi spokojena,je fakt,ze neni do panelaku,protoze je velky.Ale jinak si myslim,ze ma spoustu dobrych kombinaci.Bydlime v rodinnem dome,a proto jsme nemuseli delat kompromisy ohledne velikosti.

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 14.10.03 13:18
Kocarek DELTIM SPORT

Kočárek ještě nepotřebuji. Nákupní horečka tohoto rázu u nás vypukne snad až na jaře. Kočárků je opravdu spousta a vybrat si dobře je problém. Z toho jak tak zatím koukám po obchodech tak mi tahle značka nic neříká. Ani nevím, jak vypadá. Nevíte, jestli je někde firma, která ho má v nabídce na internetu? Ráda bych se podívala.

Díky. Petra

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 14.10.03 13:25
Kocarek DELTIM SPORT

Kočárek ještě nepotřebuji. Nákupní horečka tohoto rázu u nás vypukne snad až na jaře. Kočárků je opravdu spousta a vybrat si dobře je problém. Z toho jak tak zatím koukám po obchodech tak mi tahle značka nic neříká. Ani nevím, jak vypadá. Nevíte, jestli je někde firma, která ho má v nabídce na internetu? Ráda bych se podívala.

Díky. Petra

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 14.10.03 18:46
Kocarek DELTIM SPORT

Zkus tyto odkazy:

http://users.katedrala.cz/…m/deltim.htm

http://www.deltim.cz/

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 15.10.03 12:24
Kocarek DELTIM SPORT

Deltim sport je dobrý kočárek. Na interetu ho nabízeli za bezkonkurenční cenu 5 500 + 150 za dobírku (bez tašky na držák, ta je za 300) Jedná se o výprodej, takže si nemůžeš vybrat jakouokoliv barvu, ale za tu cenu to stojí za úvahu.

Holky, co mají Deltim jsou všechny spokojená, ať je to Travel nebo Sport.

Alice

KatyM
Kecalka 308 příspěvků 15.10.03 22:51
Kocarek DELTIM SPORT

Čau, mám Deltim Travel a najezdil toho už mraky, týden byl s náma v Jizerkách, týden v Krkonoších a dokonce až u pramene Labe, kupodivu je pořád úplně v pohodě. Jen to vrzání…!

Anonymni  16.10.03 08:14
Kocarek DELTIM SPORT

odpovidam na dotaz ohledne vrzajicich kolecek :-)

mazali sme zatim jednou.....sprejem co pouzivame na promazani nasich trekingovych kol

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 19.10.03 11:30
Kocarek DELTIM SPORT

Petricko,

kdyz jsi z Ostravy, tak si pro kočárek Deltim zajeď do Polska, je to polská výroba a znáš Poláky, ty ti k němu zdarma dají ještě kojeneckou podprsenku o:)))

Miša

Anonymni  19.10.03 15:41
Kocarek DELTIM SPORT

I já mohu kočárek DELTIM SPORT doporučit.Používáme ho sice teprve něco málo přes měsíc,ale už teď si myslím,že jsme zvolili dobře.Je pravda,že je trochu větší,ale my máme kočárkárnu v přízemí domu,takže to nás netrápí.Jedině na středisku,když jdu k lékaři, mám co dělat,abych se nasoukala do výtahu i s kočárkem,pro­tože výtah je tam dost malý.Ale dá se to.Ta vrzající kolečka jsou,myslím si, jen nepatrná nepříjemnost,s tím si hlavu nelámu vůbec.

Přeju hodně štěstí nejen při nákupu kočárku.H.

Anonymni  20.10.03 08:15
Kocarek DELTIM SPORT

Kočárek Deltim sport neznám,ale mám kočárek Danny sport(www.darababy.cz) a jsem s ním taky nadmíru spokojená.Používám ho 6měsíců,zatím nevrže(1×jsme namazali vazelínou,když byl nový),šroubky se taky neuvolňují, cena je přijatelná,taky má sport.kola, jezdím denně nejméně 6km po cestách i přes louky taky má vnitřní tašku,která se může použít místo pytle,v boudičce síťku na větrání v létě,několik kapes na drobnosti,velmi dobře se skládá,krásně nám vejde do auta......nenašla jsem zatím žádné mínus,a i sportovní kočárek z něj vypadá moc hezky.

Tak vybírání zdar…M. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama