Kočárek Easywalker Harvey 2 kolečka

734
12.10.20 09:07

kocarek Easywalker Harvey 2 kolecka

Ahoj, mam sice do porodu jeste kus cesty, ale uz jsem si vybrala kocarek - Easywalker Harvey 2 a chtela bych se zeptat na zkusenosti s kolecky?
Maji totiz bud normalni nebo terenni - konstrukcne jsou pry stejne, jen maji vzorek.
Rozdil ceny je pak 2k.
Zajima me, jestli jsou ty terenni skutecne vyrazne lepsi do terenu (lesni cesty, sterk,…)?

Diky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.10.20 09:10

My mame ty obycejne a jsme spokojeni…lehci teren zvladnou, zalezi ale samozrejme kde s kocarkem hodlate jezdit…celkove se jedna spise o mestsky kocarek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
12.10.20 09:16

@Natalie1321 diky! no jako asi lesni cesty a
nejake sterkove planujeme dost, protoze
se radi toulame v prirode… on je problem, ze mi zadnej jinej moc nevyhovuje kvuli me male vysce a celkove drobne konstituci 😃
mozna vezmem teda ta terenni :think: kola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.10.20 09:18

Tak v tom pripade ty obycejne urcite neberte☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.10.20 09:19

Tak v tom pripade ty obycejne urcite neberte☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6618
12.10.20 10:08

@lalouch Pokud chcete kočárek do terénu tak doporučuji spíš Easywalker QTRO, ten projede opravdu všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2521
12.10.20 10:18

My si koupili ten s obyc kolecky a za 2500 nahradni terenni. Vyzkouseli jsme oboji na prazskych kostkach a v neupravenym terenu kolem Vltavy a nakonec se shodli, ze nam vyhovuji vic ty hladky. Kazdopadne kocarek je opravdu lehkej a s tim 3,5kilovym ditetem to na kostkach docela vibrovalo (maly to ale vubec nevadilo). Ted se skoro 6 kily je to vyrazne lepsi, jak ho trochu zatizila. Zkusenost s jinyma kocarkama ale nemam, abych srovnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
12.10.20 12:27

@bobulka88 diky za info, to abych v kocarku pak vozila nejakou zatez :mrgreen:
mne se ale docela spatne manipulovalo s tema kocarkama, co mely kolem 14 kg, tak
snad to tenhle nejak zvladne na tech nerovnostech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
12.10.20 12:28
@Heivka píše:
@lalouch Pokud chcete kočárek do terénu tak doporučuji spíš Easywalker QTRO, ten projede opravdu všechno.

diky, cetla jsem, ze se ale u sportaku da mit mimco jen ve smeru jizdy, to mi prijde trosku skoda :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6618
12.10.20 14:40

@lalouch Mě zase přijde že když vidím sporťák směrem k mámě, tak se děti mohou přetrhnout aby viděly ven. Zatím všechny moje kamarádky měly sporťák k sobě otočený asi 2* a potom ho otáčely po směru jízdy aby děti v kočárku neprováděly akrobacii a nesnažily se otočit hlavu o 180° :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat