Kočárek - podvozek + korbička do letadla

435
30.5.13 20:51

Kočárek - podvozek + korbička do letadla

Dobrý večer maminky, za pár dní odlítáme na dovolenou. Letíme s Travel Service. Budeme s sebou brát kočárek. Máme ale kočárek - sporťák, který je potřeba rozložit na dvě části - podvozek zvlášť a korbička od sporťáku zvlášť. Protože máme malého chlapečka, chtěli bychom si vzít kočárek až k letadlu. Myslíte si, že to bude nějaký problém? Nemáte s tím některá zkušenosti? Četla jsem plno diskuzí, ale všichni skoro mají kočárek, který se dá složit… Nechceme kupovat nebo si půjčovat nějaký jiný sporťák. Děkuji mockrát za vaše rady, názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mimoradnalinka.cz
30.5.13 20:55

Zavolejte travel service, at nejste neprijemne prekvapeni.
Seriozni aerolinie ale problem skoro nikdy nedelaji, daji na to dve oranzove visacky, tot vse. Cestovali jsme podobne a jedine easyjet delal potize.

• Citovat
  • Nahlásit
48
30.5.13 20:56

Leteli jsme loni s Travel Servisem a nebyl s tim problem! Meli jsme Quinny Zapp Xtra, taky se rozklada, proste mi jen oznacili obe casti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
30.5.13 21:00

@domi83 - A můžu se zeptat, balily jste nějak ty dvě části kočárku? Letíme poprvé a vůbec nevím, jaký je postup :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
30.5.13 21:05

Nebalila jsem, proste jsem je nechala tesne pred nastupem do letadla a pri priletu jsem je dostala uz na plose! Nejspis nebudete jediny, v nasem letu bylo aspon 5 kocarku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
30.5.13 21:07

Nechala jsem je teda rozlozeny, korbicka zvlast a podvozek slozeny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8041
30.5.13 21:08

Prijedete s kocarkem az k letadlu, vyndate mimino, kocar rozlozite a nechate na plose, oni ho schovaji. A pak vam ho daji zase na plochu ke schudkum a vy ho slozite a pojedete :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
30.5.13 21:17

A pokud bychom ho chtěli zabalit - proti ušpinění, poškození, můžeme ten podvozek + korbičku zabalit třeba do nějakých pytlů? To se všecko udělá u letadla u té plochy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
30.5.13 21:21

To nevim, u nas nikdo nebalil a zadnymu kocarku se nic nestalo! Nas je svetle bezovy a spinavy nebyl!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8041
30.5.13 21:28

Tak to si lidi vetsinou zabali tehdy, kdyz daji kocar odbavit. Zabali ho do toho igelitu, slozeny. Ale to pak jede jako zavazadlo.

Na plose to lidi jenom slozi, nechaj tam a jdou. A nikdy se tomu nic nestalo. Oni to rucne zamestnanci nalozi do letadla a zase vylozi.

( Ale je fakt, ze pro cizince je kocar proste vec, ktera je urcena k uziti a tak ho i pouzivaj. Maj je spinave a zapatlane uz od deti. Ale to sem asi nepatri :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7569
30.5.13 22:03
@lucinenecka píše:
A pokud bychom ho chtěli zabalit - proti ušpinění, poškození, můžeme ten podvozek + korbičku zabalit třeba do nějakých pytlů? To se všecko udělá u letadla u té plochy?

Vemsi s sebou třeba veliký pytel na odpadky…Taky jsem to tak dělala - sice jsem měla kočár v jednom kuse, ale hodila jsem ho ještě do pytle a měla jsem s sebou gumicuk, takže jsem to stáhla…
A nezapomeň si vzít jeden pytel na cestu zpátky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
31.5.13 00:43

Jsme teď na dovče, s mimčem a s kočárkem. Také s Travel S.

Když jsme přišli na odbavení tak se nás slečna ptala zda chcem kočárek odbavit hned nebo až u letadla, kočárek jsme si vzali až k letadlu, dostali jsme na něj cedulku aby věděli kde ho vyložit. POkud by jste ho rozkládala na dvě části dostanete dvě cedulky, v tom není problém, ptají se na kolik částí se rozkládá. Jestli že by jste ho balila do pytle musela by jste ty visačky přendavat na viditelné místo.

S kočárkem jsem zajela až k letadlu vyndala mimčo, složila a čekal tam pán který si ho hned vzal a odnášel. Kočárků letělo asi 10.

Do letadla jsem si brala vajíčko, malého jsem měla při startu a přistání připoutanýho na klíně, ale na spinkání byl v autosedačce. Tak že v pohodě. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3157
31.5.13 01:28

Ja zrovna včera letěla s EasyJetem, úplně bez problémů, ale kočárek jsem našla u výdeje v dost velkým bordelu, byly tam jeden přes druhej, sedačku na zablácených kolech, tak se trochu umazala vložka, ale žádná tragédie. Ale pro příště beru pytel. To fakt doporučuju. Tohle ale asi záleží spíš na letišti než aerolinii, protože třeba na Pražském letišti mi ho dali krásně uloženej. Záleží, kdo s tim manipuluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
31.5.13 09:29

Jé, tohle téma mi vyloženě padne. Letíme taky s Travel S. a mám Quinny Zapp Xtra. Já si říkám, že si na něj vezmu asi tu tašku, kterou mám ke klasickému zappu a korbu dám do toho pytle. Akorát jsem přemýšlela jak to tam zatento, aby se nerozbalil.. takže gumicuky jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
31.5.13 12:26

Maminky, mockrát vám všem děkuji za radu. Ufff. To jsem si oddechla. My letíme poprvé, takže vůbec nevím, jak to na letišti chodí. Jsem už trošičku v klidu. Určitě dám podvozek + korbičku do velkého pytle. To bude nejrychlejší. A můžu se vás zeptat, co jsou to gumicuky? To jsou jako obyčejné gumičky? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat