Reklama

Kočičí porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Banane18
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 20:47
Kočičí porod

Áhoj holky
Mám 2-letou kočičku (domácí) která mi včera porodila. Stahy jí přišli asi v 10 hodin ráno a v ca 15:00 hodin bylo první dítko na světě(96g).O dvě hoďky dřív přišlo druhý(93g).Šlo vidět že to bylo pro nic těžké (její poprvé)Placentu snědla i pupeční šnůřu odkousla. Jenže od té doby se nic neděje a my jsme mysleli že bude mít minimálně 4.Už byla i papat a pít, zašla si na záchůdek ( ikdyž jsem jí vše vlastní dala k jejímu pelíšku, rozhodla se pro to na co je asi zvyklá) děťátka sajou mamka vrní. Dnes jsme vážili a mimča i krásně přibrali. Volala jsem vet. tam mi řekli že pokud žere tak je vše ok. Z pochvy jí odchází trocha krvavé ho hlenu a před chvilkou se tu semnou mazlila.
Myslíte že je možný že tam v sobě ještě mimča má? Že je třeba jedno mrtvé v porodním kanále a ty další nemohou ven? Bříško se jí o hodně zmenšilo ale myslím že tam občas cítím pohyb když se dotknu a je tvrdší. Celý den a celou noc jsem byla s ní protože jakmile jsem odešla z místnostni přestala i tlačit :( už si nevím rady.Jak poznám že v sobě ještě jedno /dvě má? Děkuju moc :,(

Reklama

Reakce:

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 06.03.17 20:52

@Banane18 vezmeš ji na veterinu na kontrolu

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 06.03.17 20:52

Dobrý den, po každém porodu u zvířat je vhodná kontrola u vašeho veterináře. Trochu mě zaráží že vás vět nechtěl vidět. Stačilo by jen krátké sono vyšetření. Pokud jste z většího města zkusila bych pro klid duše veterinární pohotovost.

Banane18
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 20:54

@Maja Z
Když jsem mu volala tak mi řekl že pokud žere tak je vše ok
Já bych chtěla jen ještě jiný názory slyšet!

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 20:56

Také bych jela hned na veterinu/poho­tovost. Dejte vědět, jak jste dopadla :hug:

Banane18
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 20:56

@truhlaspokladem
Dobrý den, prý by to byl moc velký stres pro tu kočku ( jízda autem atd) jsem z malinké vesničky

Moise
Hvězda diskuse 35313 příspěvků 15 inzerátů 06.03.17 20:59

@Banane18 klid prosím tě. Já teda na tom, co jsi napsala, nevidím nic k plašení :think: Chová se normálně, o koťata se stará, evidentně funguje, kdyby tam nebylo něco v pořádku, tak to poznáš, ne? Dá najevo bolest.. Vím, že to asi nebudeš chtít slyšet, ale odchovali jsme na vesnici x desítek koťat a popravdě, netuším jak probíhal jediný porod :mrgreen:

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 06.03.17 21:04

Tak bych ještě možná změřila kočce teplotu. A kdyby něco, tak vet. Moje zvířata vždy v tomto byli hrozne, tvari se že jim nic není i když už je průšvih.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 06.03.17 21:08

Kocka nemusi mit minimalne 4.. Nase mela jen jedno a ano, muze rodit v rozmezi nekolika hodin, ale pochybuji, ze to bude trvat den, jen velmi vzacne.. A kdyby v sobe mela dalsi, urcite by se s tebou nemazlila, ani nezrala, mozna sr ani nestarala o kotata. Naopak by lezela a melo bolesti.. Takze tak, ma jen dve.

Banane18
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 21:18
@Moise píše:
@Banane18 klid prosím tě. Já teda na tom, co jsi napsala, nevidím nic k plašení :think: Chová se normálně, o koťata se stará, evidentně funguje, kdyby tam nebylo něco v pořádku, tak to poznáš, ne? Dá najevo bolest.. Vím, že to asi nebudeš chtít slyšet, ale odchovali jsme na vesnici x desítek koťat a popravdě, netuším jak probíhal jediný porod :mrgreen:

Banane18
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 21:33

Před chvílí se mi párkrát pozvracela a teď tu leží a spí u mě :-/ mám jí ty děcka přinést? Teď jsem volala dalšího vet. V mém okolí a ten byl jen na prachy to byl hnusný rozhovor.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 06.03.17 21:38
@Moise píše:
@Banane18 klid prosím tě. Já teda na tom, co jsi napsala, nevidím nic k plašení :think: Chová se normálně, o koťata se stará, evidentně funguje, kdyby tam nebylo něco v pořádku, tak to poznáš, ne? Dá najevo bolest.. Vím, že to asi nebudeš chtít slyšet, ale odchovali jsme na vesnici x desítek koťat a popravdě, netuším jak probíhal jediný porod :mrgreen:

Presne tak, na vesnici bys tohle neresila :-D

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 07.03.17 07:41

Jela bych k veterináři a hned jak to bude možné bych kočku nechala vykastrovat :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama