Kočka není kočka, ale kocour

Anonymní
27.2.20 23:22

Kočka není kočka

Zdravím. Dnes jsem zjistila, že naše kočička vlastně není kočička ale kocourek????. U veterinářky jsme byli když měl 9 týdnů a pohlaví nezkoumala, řekla jsem jí, že předchozí majitelka nám řekla, že to kočička je údajně potvrzené jejich veterinářem a tak nějak se prostě nekoukla. Teď jsme šli znovu kvůli očkování a následné kastraci a vet. říká no jo ale ona je on???????? problém je samozřejmě jméno. Jmenuje se Mia ???? myslíte si že to je blbý když mu ho necháme přece jen půl roku na něj tak mluvíme, voláme na něj atd. Celý den nad tím přemýšlím a prostě si neumím představit, že mu budu říkat jinak už to „mu místo jí, on místo ona“ mi dělá problém ????.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13590
27.2.20 23:25

U koťat se dá pohlaví celkem spolehlivě poznat hned po narození, ale později už s tím můžou mít problém i veterináři. Je jen na vás jak tomu zvířeti budete říkat, tomu zvířeti je to šumák. Teď už je stejně bezpohlavní… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.2.20 23:26

Tomu kocourkovi je jedno jak mu budete říkat. Já bych to jméno nechala a nepletla ho. Já znám fenku, která se jmenuje Karel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
27.2.20 23:27

To je divne, ze si na prvni prohlidce nevsimla, ze to je on a ne ona. Ale jmeno bych uz nechala, vzdyt kocce to je fuk a neresi vhodnost jmena podle pohlavi, on je zvykly a vy taky. Maximalne bych prejmenovala na neco hodne podobneho, asi bych mu rikala Miaku nebo tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
27.2.20 23:29

Tak jestli jste na „ni“ volali „Mio“, tak teď můžete na „něj“ volat stejně „Mio“. Akorát už to nebude Mia, ale Mio. Žádný problém. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422

My taky sli na veterinu s kockou Flo… odchazeli jsme s kocourem Florianem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409

Jméno bych mírně pozměnila na Miu nebo Mijiku, Miune nebo tak, aby to pro tebe nebylo tak divný :mrgreen: a pro kocourka nové jméno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
27.2.20 23:42

Přejmenujte ho na Milana a volejte na něj „Mílo“ :mrgreen: Chápu, že to je po takové době celkem šok, ale za chvíli se tomu zasměješ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
27.2.20 23:47

Tak my jsme mysleli, ze mame kocoura dokud nezacal mroukat. Dali nam ji s tim, ze je to kocour a my to nijak nezkoumali. Uz jsme ji jmeno nechali, ale porad se pletu a casto ji nazvu kocourem nebo o ni mluvim v muzkem rode a to uz je to x let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
28.2.20 03:58

Vždyť je to jedno :D tomu Kocourkovi určitě :mrgreen:
Já měla kocoura a jmenoval se Vilma :mrgreen: Želva se jmenovala Bohouš než jsem po pár letech zjistila že je to holka tak teď je Bobina :lol: ale želvě je to sumak uplne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11846
28.2.20 05:01

Kocce je to jedno, jestli ma jmeno zenskeho nebo muzskeho rodu :mrgreen: Hele znala jsem kluka, co mel prezdivku v zenskem rode, to jsme fakt nevedeli, tak to sklonovat, jestli (rekneme treba) Manicka sel nebo sla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
28.2.20 05:54

Voláte na něj „či či či“? Jestli ano, tak si s nějakou změnou jména nelamte hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
28.2.20 06:08

Vždyť tomu kocourovi je to úplně jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
28.2.20 06:33

My máme taky kočku Miu :) Říkáme ji Miunko. Miuno, když zlobí :D
Změnila bych jen jméno z Mia na Mio a volala na kocourka Miune :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15470
28.2.20 06:48

Dobrá zpráva… kastrace kocoura je levnější :lol: Jméno mu nechte a dál se k němu chovejte klidně jako ke kočce. Nikdo to beztak nepozná a kocourovi je to fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama