Kojenec se bouchá do čela

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
56
13.11.21 12:16

Kojenec se bouchá do čela

Maminky, prosím, nemáte někdo zkušenost s něčím podobným? Dcera (9.měsíc) se už delší dobu pořád o něco šprndá do čela. Přileze si např. k nábytku, gauči, tašce a otírá si čelo. Ne vztekle nebo silou, proste otírá, tlačí. Minule si o lehátko otlačila rýhu, kterou tam měla 2 dny :D Myslíte, že to je normální, zažily jste některá? Nevypadá, že by ji cokoli bolelo…nechci dělat z komára velblouda, jen jsem se chtěla zeptat, jestli někomu mimčo dělá něco podobného a nejedná se třeba o nějaký problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
554
13.11.21 14:18

@BARu4 máme to podobné… Dva kluci (7m) dělají to samé :mrgreen: prostě někam dolezou a už jedou… Ale naši nejlépe o nějakou krabici, plyšák nebo zeď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
14.11.21 10:51

@Elea9 tak to jsem ráda, že nejsme jediní :D snad to teda není nic špatného :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7400
14.11.21 11:01
@BARu4 píše:
Maminky, prosím, nemáte někdo zkušenost s něčím podobným? Dcera (9.měsíc) se už delší dobu pořád o něco šprndá do čela. Přileze si např. k nábytku, gauči, tašce a otírá si čelo. Ne vztekle nebo silou, proste otírá, tlačí. Minule si o lehátko otlačila rýhu, kterou tam měla 2 dny :D Myslíte, že to je normální, zažily jste některá? Nevypadá, že by ji cokoli bolelo…nechci dělat z komára velblouda, jen jsem se chtěla zeptat, jestli někomu mimčo dělá něco podobného a nejedná se třeba o nějaký problém :)
Šprndá do čela? Co je to za slovo?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
14.11.21 13:22

@BARu4 mě by ani nenapadlo že by to mohlo být něco špatného, když to dělají oba :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
14.11.21 14:25

@Plmo no, jakože dloube… nevím, jak to přesně vysvětlit, ani vlastně nevím odkud to slovo mám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
14.11.21 14:26

@Elea9 jasně, já jak nemám porovnání s jinými dětmi, tak jsem se jen chtěla ujistit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat