Kojenec spí na bříšku

Anonymní
30.8.21 21:29

Kojenec spí na bříšku

Dcera před třemi týdny porodila chlapečka. Teď k otázce kdy jsme se s dcerou nepohodly což mě hodně mrzí. Jelikož maličký trpí na prdíky tak ho dcera dává spát na bříško. Vím, že se to nedoporučuje kvůli plno věcem a hlavně Sid! Dcera mi řekla ať si ho teda vzbudím a do rána ho uklidňuji. Já ji nechci kecat do života, ale tohle si myslím, že není dobré. Ona argumentuje, že má monitor dechu a chůvičky. Jaký máte názor na spaní na bříšku u kojence? Ještě je to ublinkavaci miminko.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3172
30.8.21 21:32

Tritydenni dite je novorozenec a ty nejsi jeho rodic, tak ji do toho nekecej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
30.8.21 21:35

S monitorem dechu bych se nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
30.8.21 21:37

Taky jsem malou dávala na bříško.. Ale vydržela max 30min

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 21:43

Děkuji. Jen jsem ji chtěla poradit. Rozhodně jak jedná dáma píše, že nejsem rodič což opravdu nejsem. Jsem jen babička, která chtěla poradit.

• Citovat
  • Nahlásit
1288
30.8.21 21:45
@Anonymní píše:
Dcera před třemi týdny porodila chlapečka. Teď k otázce kdy jsme se s dcerou nepohodly což mě hodně mrzí. Jelikož maličký trpí na prdíky tak ho dcera dává spát na bříško. Vím, že se to nedoporučuje kvůli plno věcem a hlavně Sid! Dcera mi řekla ať si ho teda vzbudím a do rána ho uklidňuji. Já ji nechci kecat do života, ale tohle si myslím, že není dobré. Ona argumentuje, že má monitor dechu a chůvičky. Jaký máte názor na spaní na bříšku u kojence? Ještě je to ublinkavaci miminko.

Já dceru takhle nedávala, dokud se sama neotáčela. Prdíky, neprdiky.
Ale je fakt, že je to dítě tvé dcery, ne tvoje. Poradila jsi ji, ona se tím neridi a nic víc neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
30.8.21 21:47

Dávám od 4 týdnů. V postýlce mám taky monitor dechu a nespí na břichu x hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
30.8.21 21:47

Syn spal od 3 týdnů jen na břiše. A následně ještě pár let na bříšku usínal.
Měla jsem monitor i chůvičky.
Pokud to vnoučeti vyhovuje tak nemá smysl se dohadovat s dcerou, stejně si to udělá podle svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
30.8.21 21:48

Syn byl taky blinkajici a prave na břišku to bylo lepsi protože to blinknul vedle sebe a dobre, kdyz se poblil na zadech tak mu to chudakovi vzdy proletelo nosikem, a zakuckaval se, spal hodně na břisku aspoň se vyprděl, byla jsem s nim mesic po narozeni v nemocnici protože se narodil brzy, a tam mě to pravě naučili sestry abych ho polohovala. Dceři bych do toho nemluvila a respektovala jak to chce ona :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8324
30.8.21 21:49

Vsechny tri deti jsem tak davala spat. A ano, je to na ni, Ty uz sis svoje vychovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11069
30.8.21 21:53

Taky jsem tak, po poradě s doktorkou, nechávala dceru spát. Nikde není prý dokázáno, že poloha na břiše zvyšuje riziko SIDS. Měla jsem tedy monitor dechu, ale ten bych měla i bez toho. V dobrém ti doporučuji, abys do toho dceři moc nemluvila. Ony jsou všechny ty rady dobře míněné, ale dceru tím akorát budeš víc a víc štvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
30.8.21 22:01

Toto také spadá do kategorie-kdysi se na břiško dáválo normálně, pak zas né protože sids a teď už se zase dává. To samé s koupáním miminka, kdysi každý den, dneska zas né, a to samé s ušima, dávat pod vodu nedávat. A bambilion dalších věcí které podléhají nějaké moderní době ale je to spíš o tom co vyhovuje mamince a miminku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
30.8.21 22:06

Taky jsem dávala spát na bříško. Dětem to víc vyhovovalo, na zádech byly neklidné. Měla jsem monitor dechu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
30.8.21 22:11
@Anonymní píše:
Děkuji. Jen jsem ji chtěla poradit. Rozhodně jak jedná dáma píše, že nejsem rodič což opravdu nejsem. Jsem jen babička, která chtěla poradit.

Chtelas ji poradit, ale nechces ji kecat do zivota :think: Uz jsi ji poradila, ona ti to vysvetlila, tak proc se v tom rypes dal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14661
30.8.21 22:13

At se jedna o cokoliv, porad dceri jednou a kdyz to odmitne, uz o tom znovu nemluv.
Jinak se z tebou za chvili nebude bavit vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat