Kolik měří Lodger Bunker?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Billi
Nadpozemská drbna 26019 příspěvků 26.10.14 12:14

Mne teda prijde naprosto v pohode. Mame Dorjana. Ale ja jsem asi divna, nacpala jsem ho i do autosedacky a taky mi to prislo v pohode. Staci stahnout u hlavy a je to v pohode.
Jo a trilete dite do nej nenatesnas, mam doma jeden vzorek a uz ho pulka couha ven a to neni zadny obrik.

Reakce:
Helennka
Stálice 53 příspěvků 26.10.14 12:14

Ahoj, já ho měla v hluboke korbe Jane, te nejmensi a pohoda. vešel se tam pěkně. Ale do tří let tedy opravdu nevydrží, u nás byly hraniční 2 roky a to je dcerka standartně velká.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.10.14 12:26

Do tří let nevím, ale neteř má 2,5roku a vozí se v něm pořád… :palec: Je úžasnej letos jsem ho koupila i synovi v barvě ultramarine a jsme nadšení.. :mrgreen: Do hluboké korby ho dáš bez problémů, nahoře ho trochu stáhneš u hlavičky a dole zahrneš a bude sedět perfektně. :palec:

La4
Povídálka 19 příspěvků 26.10.14 12:41

Díky, na tříleté dítě snad už nebude třeba :-) Šlo mi spíš o to, jestli právě není moc obrovský a nebude zbytečně překážet, když budu v zimě vozit v hlubokém kočárku už půlroční miminko.

La4
Povídálka 19 příspěvků 26.10.14 12:47

Podle fotek nejde spodní část fusaku rozevřít - dá se tedy pohodlně miminko vyndavat a dávat zpět, když už je fusak v kočárku (např. u doktorky apod.)? Nebo spíš nejdřív zabalit do fusaku a pak teprve dát do kočárku? Váhám mezi tímto a „mumií“ se zipem uprostřed, jestli by ta právě na manipulaci v korbičce nebyla pohodlnější…

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.10.14 13:05
@La4 píše:
Podle fotek nejde spodní část fusaku rozevřít - dá se tedy pohodlně miminko vyndavat a dávat zpět, když už je fusak v kočárku (např. u doktorky apod.)? Nebo spíš nejdřív zabalit do fusaku a pak teprve dát do kočárku? Váhám mezi tímto a „mumií“ se zipem uprostřed, jestli by ta právě na manipulaci v korbičce nebyla pohodlnější…

Dítě se z Lodgeru fusaku vyndává perfektně. Ty dvě boční části se rozevřou směrem ven z kočárku a ta spodní část se dá ohrnout trochu ven od nožiček, když chceš dítě vytáhnout z kočárku. Žádný problém v tom nevidím :think: Já měla i emitex, ale musím říct, že na manipulaci mi příjde vhodnější lodger než mumie. Ale záleží na každé mamince co jí vyhovuje… :palec:

68Maja
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 11:42
Nový Lodger Bunker

Ahoj obnovuji diskuzi, máte prosím někdo zkušenost s tímto fusakem? https://www.mall.cz/…or-zinc-rosa?…
Líbí se mi, že jdou jednotlivé vrstvy odepnout a použít zvlášť. Bohužel je tohle jediný co jsem nasla, u kterého to jde :zed:
Existuje ještě nějaký s touto “funkcí”?
Taky jsem našla recenze, že se do něj pak nevejde větší dítě :nevim:
Díky za všechny tipy a rady :kytka:

68Maja
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 11:43
Nový Lodger Bunker

Ahoj obnovuji diskuzi, máte prosím někdo zkušenost s tímto fusakem? https://www.mall.cz/…or-zinc-rosa?…
Líbí se mi, že jdou jednotlivé vrstvy odepnout a použít zvlášť. Bohužel je tohle jediný co jsem nasla, u kterého to jde :zed:

68Maja
Stálice 53 příspěvků 28.08.18 11:43
Nový Lodger Bunker

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >