Kolik platíte za úklid v Prze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 03.09.10 17:31
Kolik platíte za úklid v Prze?

Ahoj,
přemýšlím o najmutí někoho na úklid, nejprve občasně a se zvětšením pupku pravidelněji, ale netuším kolik se v Praze platí. Máme byt 3kk neco malo pres 70m2.
Jelikož jsem na MD
nemůžu platit moc, tak mě zajímá, zda na to mám :think: a ještě se zeptám co vlastně úklid zahrnuje?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kaatia
Kecalka 192 příspěvků 03.09.10 17:36

Nevím, jak různé agentury, ale co jsem sháněla brigády, tak tohle je okolo 70/hod čistého na ruku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 17:37

Já to dělala jako brigádu - na hodinu 120 čistého.
Mmchdm- na md a nechat si uklízet? Tak to je mazec :mrgreen:

Extra třída :D 12682 příspěvků 03.09.10 17:45

tak s dvojcatama a tehupupkem to zadny prekvapeni neni, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 17:46

a ještě k tomu,co zahrnuje: běžný úklid,tzn.kou­pelna,wc,umytí san.zařízení,po­dlah, utření prachu v místnostech,vy­leštění zrcadlových ploch,vysátí a umytí zemí mopem.
Mytí oken, žehlení apod se domlouvá zvláštˇ,obvykle za příplatek. To nepatří do běžného úklidu.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 03.09.10 17:46
Anonymní píše:
Já to dělala jako brigádu - na hodinu 120 čistého.
Mmchdm- na md a nechat si uklízet? Tak to je mazec :mrgreen:

No a co jako!!!!Každého věc.

Extra třída :D 12682 příspěvků 03.09.10 17:54

Taky bych si radsi uklidila sama, ale jsem zase na rizikaci, takze energii radsi venuju detem nez vytirani a oprasovani policek :lol:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 03.09.10 17:58
jizvíková píše:
Taky bych si radsi uklidila sama, ale jsem zase na rizikaci, takze energii radsi venuju detem nez vytirani a oprasovani policek :lol:

Plně s tebou souhlasím.
Já teda nikdy nikoho na úklid neměla,ale taky nemám dvojčátka ani rizikové těhotenství. :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 17:58

Ahoj,mym mame skvelou pani,mame taky 3kk, platim eji 500 korun za uklid. Nejdrive vytre, potom vysaje, utře všude prach, umyje police,skrinky zvenku, celou koupelnu, záchod,kuchyn. Je fakt super, strasne sikovna, ja bych tak nikdy neuklidila. Jednou za čas umyje okna.

Extra třída :D 12682 příspěvků 03.09.10 18:02

dik za info a jak casto si nechavas uklidit?

vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 03.09.10 18:05
Anonymní píše:
Ahoj,mym mame skvelou pani,mame taky 3kk, platim eji 500 korun za uklid. Nejdrive vytre, potom vysaje, utře všude prach, umyje police,skrinky zvenku, celou koupelnu, záchod,kuchyn. Je fakt super, strasne sikovna, ja bych tak nikdy neuklidila. Jednou za čas umyje okna.

Tak to by se mi líbilo… Já zas trpím stihomanem, že když si někoho teda najmu, tak mi to nikdy neuklidí tak dobře, jako bych to udělala já :lol: :lol: Zvlášť po nedávné zkušenosti, kdy jsem si poprvé nechala umýt okna :cert: - paní umyla zepředu i zezadu, ale nějak si nešimla, že ta okna mají 3 rozměry (3D a nikoli 2D :lol: ) a tak jsem profily všech rámů ještě domývala sama :twisted:
(ale je to princip, jako v práci - holt se budu muset naučit „delegovat“, jinak se udřu :wink: )

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 03.09.10 18:05
Anonymní píše:
Mmchdm- na md a nechat si uklízet? Tak to je mazec :mrgreen:

Mazec to je… ale tahleta poznámka, ne to uklízení… :roll:

Za prvé je to každého věc a za druhé má dvojčata, čeká další, tak pokud finance budou stačit, proč by se s tím musela šmidlat sama…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 18:08

Jednou týdně, to je tak akorát.

Extra třída :D 12682 příspěvků 03.09.10 18:10

nechci boje, jen jsem se ptala :lol:
at si kazdy mysli co chce :hug:
ja nikomu nepreju rizikac a starani se o dva lumpy, ono je to kapku narocne

vulpes, ano to znam, ja prave, kdyz zacnu uklizet tak neumim po kouskach a odpocivat, ja proste suruju dokud se vsechno neleskne a pak musim na udrzovani do nemocnice, coz jsme zazili uz pri poslednim tehu, ted uz si davam vetsi pozor, prece jen uz mam 2 malose doma

Babe007
Neúnavná pisatelka 17516 příspěvků 03.09.10 18:19

Přítelkyně kamaráda má dvojčata a platí 140Kč na hodinu, ale je fajn , že to platí i za žehlení. Má starší paní z Ukrajiny. Předtím měla studentky přes agenturu a ty chtěly za žehlení zvlášt 350Kč za hodinu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >