Kolik toho sníte při kojení

Anonymní
28.7.11 12:20

kolik toho sníte při kojení

Mám 2- měsíční miminko a kojím. Mám ale neustálou potřebu jíst a váha se tím pádem ani nehne:-)podvědomě se hájím tím, že mám celkem nedostatek mléka a když budu jíst, bude ho více:-) Jak to máte vy? Co tak během dne sníte? Nejde se mi přihlásit:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8097
28.7.11 12:24

:-D :-D myslím, že když budeš jíst na mléko to bude mít vliv jen podle toho, co jíš, myslím jako vyváženost stravy, aby bylo více mléka musí se spíše více pít a nebo jíst polévky. Na kojo pomůže Caro, nebo kojo čaj, pít neperlivou vodu. Z jídla mimíšek získává jen chuť mléka a potřebné živiny. Jako vitamíny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
28.7.11 12:26

nejím, žeru :cert: :cert: víc jak v těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
28.7.11 12:26

Ahojky já jsem při kojení jedla stejne jako v tehu a pře tehu, proste normálne jak jsem byla zvyklá.. občas dietka ale jinak jsem nezhubla ani kilo a jakmile jsem prestala kojit tak jsem za mesic pribrala 5kg :pocitac: nejvic me dokazali nas… kecy typu: ty kojíš tak to ti hubnutí musí jít samo :roll: :roll: jestli más málo mlíka tak spis pij nebo jez polívky!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
28.7.11 12:27

Už si ani nepamatuju, jak jsem na tom byla zezačátku. Ale po císaři jsem jedla trochu dietně a taky opatrně kvůli prdům mrněte. Potom postupně jsem začala jíst všecko a nějak zvlášť jsem se nehlídala. Měla jsem pár měsíců chutě na sladké, denně něco čokoládového jsem musela mít. Teď už mě to pustilo. Váha je taky pořád stejná. Po porodu šla rychle dolů, protože jsem hodně chodila, malá zabrala pouze na ruce nebo v kočárku. A protože to bylo v zimě, nedalo se zevlovat někde na lavičce. To šla kila dolů. Teď už jsem lenivější a stojí to:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
28.7.11 12:34

hoj,
tak mám potřebu jíst, ale nemám čas. Takže to většinou dopadá tak že sáhnu po chlebu, nebo sušence. :zed: kolikrát jsem si řekla, že budu jíst aspon zdravě, ale nervy dělaj svý :nevim: tak snad brzy už :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
28.7.11 12:41

Co přede mnou neuteklo, sežrala jsem :oops: a stejně jsem pak po 9ti měsících kojení měla dole 26kilo. Kojení je super dieta a je hodně energeticky náročný, teda aspoň u mého posledního dítěte to tak bylo.
Jak jsem bohužel odstavila - malá se odstavila a začala brát HA tak už je to jiné téma :cry: :cry: to žeru taky, ale kilečka jdou mrchy zas nahoru :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
28.7.11 12:42

Já nejím, já žeru. A neskutečně ujíždím na sladkém. Ani u prvního prcka a ani teď u druhého se mi nestalo to, že bych kojením zhubla.
Sice vyloženě dramaticky netloustnu, ale rozhodně těhotenská kila neshazuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
28.7.11 12:43

Já se taky odbejvala rohlíkem, protože mě nebavilo vařit sama pro sebe a do zásoby neumím. Tak jsem začla chodit do školní jídelny na obědy a jsem spokojená.-)

Nainuva píše:
hoj,
tak mám potřebu jíst, ale nemám čas. Takže to většinou dopadá tak že sáhnu po chlebu, nebo sušence. :zed: kolikrát jsem si řekla, že budu jíst aspon zdravě, ale nervy dělaj svý :nevim: tak snad brzy už :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
28.7.11 12:45

No, já jím o hodně méně, než v těhu. Taky ale nemám nějak velký hlad a ani chutě. Mám omezený jídelníček, malého vše nadýmá. Čeho sním kila jsou melouny. Váha jde pěkně dolů, ale není to mým cílem.
K normálním jídelníčku stačí kaloricky přidat pouze cca 2 jogurty. Tělo má ještě zásoby z těhotenství. Jinak, to soudit 2 měsíce po porodu, je brzo. Vždyť těhotná si byla 9 měsíců a chce to čas. Buď v klidu a klidně se najez. Hlavně nepřibývej. Váha se ti může posunout směrem dolů až po kojení. Každá jsme jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
28.7.11 12:47

Ahoj, měla jsme stejně, při plném kojení pořád neskutečný hlad, jedla jsem dvakrát tolik co v těhu. Váha šla pomalinku dolů (celkem 10kg během těch půl roku), zírala jsem, kdybych jedla normálně, byla bych kostra. Jinak jsem pozorovala, že když jsme se zkusila omezovat, během pár dnů bylo vždycky mlíka míň. Vím, že podle knih má na mlíko vliv jen pití, ale umě to tak rozhodně nebylo. S ustáváním kojení ustával i hlad a obžerství, naprosto samovolně :-). Ale každý to má jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
28.7.11 12:51

Já jsem jedla zpočátku tak nějak normálně, co se týče množství. Akorát kvůli prdíkům malýho jsem měla omezený výběr potravin. Ale úplně jsem hltala mléčné výrobky, hlavně tvarohy, hezky tučnej tvaroh a do toho jsem si sypala ještě cukr moučka. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
28.7.11 12:55

Já v těhu žrala jak prokopnutá, sladkého že bych uživila firmu Opavia či Orion a přesto jsem hubla a hubla..
A teď? Kojím jak divá, žeru teda stále vše co nestihne utéct, ale přibírám moooooc hezky :cert: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
28.7.11 12:56

To já nemůžu ani mléčné výrobky. Malý se pak děsně kroutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
28.7.11 13:07

Já jsem se u kojení tak vyžrala, že jsem po porodu zase začala přibírat na váze :lol: Měla jsem strašné chutě na sladké a na mléčné výrobky. 4 jogurty denně a dvě jogurtová mléka - to byla moje denní dávka :lol: A měla jsem takovou tu zdravou chuť k jídlu, všechno jsem vždy snědla - přitom jsem jinak klasiký nedojídač :lol:

Pila jsem Caro, kojo čaje a vodu, jak už tu někdo psal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama