Kombinéza pro psa

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sion
Závislačka 4375 příspěvků 23.10.14 17:32
Kombinéza pro psa

Ahojky holky :)
Máme doma malou jezevčici, která se bohužel v zimě klepe i pod dekou :D
Loni jsem ji na zimu koupila obleček, ale bohužel bez nohaviček a zadního dílu :zed: Už se mi nechce do dalšího oblečku investovat a radši bych ji zimní kombinézku ušila. Domá mám starší zimní bundu, kterou bych na to použila ;)
Bohužel na netu nemůžu najít žádný střich. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli ho náhodou nemáte? Nebo nevíte jak na to? Popřípadě, jestli střich někdo nedokáže udělat?
Přidala jsem obrázek té, co by se mi líbila.
Děkuju za rady a nápady :)

Reakce:
Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 23.10.14 18:25

@Niiika88 Zmer si pul a pul, takto dle šablony a pak jen zazipujes :palec:

Sion
Závislačka 4375 příspěvků 23.10.14 19:52

@Eny.x Děkuju :) Na koncí jsou asi úplety viď? No jen jsem zvědavá, jak to zaměřím :D Asi to budu muset nejdřív zkusit na nějakým hadru a pak teprve na ostro ;)

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 23.10.14 20:42

@Niiika88 Taky bych to nejdriv zkusila na necisto :lol: ano, uplety, aby to pesana netlacilo :kytka:

Sion
Závislačka 4375 příspěvků 24.10.14 10:07

@Eny.x Ty jsi jí už dělala?

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 24.10.14 12:16
@Niiika88 píše:
@Eny.x Ty jsi jí už dělala?

Tak jak se to veme :mrgreen:

Sion
Závislačka 4375 příspěvků 24.10.14 14:29

@Eny.x :D Jestli jo, tak bys sem mohla dát fotečku ;) Docela se bojím, abych do toho zvládla toho našeho pesana dobře naměřit :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >