Hysterektomie a komplikace po ní

6
4.7.20 21:28

komplikace ?

Dobrý večer, mám druhý den po hysterektomie z důvodů děložních myomů a častého krvácení, operaci jsem měla laparoskopicky +vaginálně..vše proběhlo v pořádku, další den už jsem se cítila dobře, bolesti snesitelné.. jenomže nemohu na velkou, beru espumisan, dostávám i na to injekce, ale od operace jsem ještě nebyla.. jíst mohu jen něco vše kašovité a měla jsem zeleninový salát, který mi pak tedy zakázali z důvody nadýmání.. máte s tím někdo zkušenosti? Vystrašili mě střední neprůchodností..tak mám strach. čekají do rána, zda ještě nepůjdu..jinak bych mohla jít už zítra domů, ale pokud ne, tak ještě zůstávám :/ Jak jste to měly po operaci vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.7.20 19:15

Předpokládam, že před operací jsi měla projímadla, takže než bude regulérní stolice, může to trvat 3-5dni. Espumisan se dává po laparoskopické operaci běžne. Tlak v břiše může být způsoben taky plynem, který se vhání do břicha, aby se lépe operovalo a něco tam viděli. Já mám po VAG.HYE. Šla jsem domů druhý pooperační den, na stolici nikdo nečekal. Anonym z důvodu zdrav. informaci.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama