Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Zdravím všechny ve spolek
.
Ráda bych se optala na dětskou kosmetiku, kterou používáte. Ještě před tím, než se dcera narodila, vybírala jsem docela dlouho, podle recenzí a také podle „očuchávání“ v drogériích atd. Po pár týdnech jsem narazila na úžasnou řadu Krteček od Manufaktury. Dnes jsem se však v jejich prodejně dozvěděla, že řada Krteček končí. Údajně kvůli tomu, že si některé maminky stěžovaly na heřmánek, který výrobky obsahovaly. Podle mě je to blbost a jde jen o ilustraci Krtečka a jeho autorská práva + patálie kolem jeho dědictví atd.
Každopádně změnili složení. Údajně jenom vynechali heřmánek. Koupila jsem tedy „tu novou řadu“, ale malá na ní špatně reaguje. Nevím proč. Tedy jsem zahájila honbu za novou řadou. Ke kosmetice Hipp, Nivea, Johnson atd nemám důvěru, nevím proč, ale mám prostě z toho blbý pocit a těmto komerčním značkám se vyhýbám.
Máte někdo osvědčenou kosmetiku, která by plnila co má, nebyla zbytečně moc parfémovaná a člověk se na ní nesedřel z kůže?
Děkuji moc a přeji hezký den všem ![]()
Používám obyčejné dětské mýdlo a modrou indulonu. Oboje na doporučení kožní lékařky a jsem spokojená. Syn trpěl dost na ekzémy.
Já používala u obou dětí sebamed a moc spokojená. A děti též
Z weledy se syn osypal tak jsem už na dceři nezkoušela. Ale musí se vyzkoušet, každýmu sedí něco jiného. ![]()
@Dasha01
Taky tak, modra indulona na telo, vazelina (Infadolan) na zadek. Nekdy mene znamena vice.
@bobr123 píše:
@Dasha01
Taky tak, modra indulona na telo, vazelina (Infadolan) na zadek. Nekdy mene znamena vice.
Souhlasím, modrá indulona mi byla doporučena kožní i dětskou doktorkou. Na zadek mi máme teda sudocream nebo ondřejovku ![]()
To si děláš srandu? Ještě že tady mam asi ještě 4 x krtka v zásobě!! Za nás nejlepší, ale jinak používám i Mixu a taky fajn. A to se malej osype skoro po všem.
Chce to opravdu vyzkoušet, já nakoupila tolik vychvalovanou Weledu a syn se mi po ní taky příšerně osypal. Šampon, mýdlo a krém na zadeček máme od Alverde z DM, na běžné mazání obyč Niveu nebo Indulonu a když venku mrzne a syn má suché tvářičky, mažu mu obličej A-Derma Exomega krémem. Je to krém pro atopiky, který se dá sehnat v lékárně, já ho používám pro sebe, ale je vhodný i pro miminka. Je dražší, ale dlouho vydrží.
Ještě jsem pro syna koupila dříve konopný krém pro děti, snášel ho velmi dobře, ale ta konopná kosmetika ne každému voní a příteli to vadilo, tak už ho nepoužíváme.
Já teda z jiného soudku, skončil dětský Odol s krtkem. A kluci prskaj, že chtěj jen krtečka.
![]()
@Emilie @Proužek Hm, tak tohle opravdu vypadá na to, že jim to zatrhli kvůli autorským právům. Tak leda vytisknout a nalepit na obal ![]()
Mám Biodermu ABC Derm Moussant sprchový gel pro děti (je na tělo i na vlasy), jednolitrové balení vychází kolem 500 Kč, pumpička je super. Vydrží dlóuho.
Už mi dochází, tak už mám koupený Mustela Bébé Bain tělový a vlasový mycí gel pro děti, tak jsem zvědavá jaký bude, ale věřím, že taky super. ![]()
Opět s pumpičkou a velké balení, cena příznivá ![]()