Jak berete konec dovolené a návrat do reality?

462
23.7.13 21:36

Konec dovolené.

Ahoj kdy, nějak to na mě dopadá tak se jdu vypovídat k vám. Po skoro 3tydnech nám konci dovolená u moře.. A nás čeká návrat do reality.
Jak zvládají děti přechod zpět? Byli jsme tady celá rodina, moji rodičové, tety.. Dcera má 15 měsíců a tady jak je čas všichni si s ni hráli.. Tak mam strach jak to bude až přijedeme domu a Budem sami..
Je to tu super.. Jako na každé dovci.. Nějak to na mě dneska dolehla ze už se blíží konec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
23.7.13 21:37

Děti to zvládají dobře, já už hůř, taky bych nejradši u moře vydržela navěky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
23.7.13 21:51

Buď šťastná, že jste mohli být na tři týdny (btw. kde to bylo, chorvatsko?)… já to vždycky ořvu, když se mám vrátit. Děti budou v pohodě :-) A za rok vyrazíte určitě zas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
23.7.13 21:55
@sovicka1 píše:
Buď šťastná, že jste mohli být na tři týdny (btw. kde to bylo, chorvatsko?)… já to vždycky ořvu, když se mám vrátit. Děti budou v pohodě :-) A za rok vyrazíte určitě zas!

Právě, že asi ne vyrážíme… Byla to asi poslední taková velká rodinná dovolená, proto jsme byli na delší dobu.. Ano Chorvatsko Živogošće Blato - doporučuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47103
23.7.13 22:02
@moonulkaa píše:
Právě, že asi ne vyrážíme… Byla to asi poslední taková velká rodinná dovolená, proto jsme byli na delší dobu.. Ano Chorvatsko Živogošće Blato - doporučuji..

kdo ví, co bude za rok ;-) Určitě zase někam vyrazíte.
A i kdyby ne, vyjde to jindy.
Já jsem s takovými pocity odjížděla z Chorvatska v roce 2010, věděla jsem, že se tam pár let nepodívám. No a tři roky utekly a snad letos pojedeme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
23.7.13 22:08

Děkuji za povzbuzení :))) přeji ať Vám to vyjde:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
23.7.13 23:23

Já to asi nesu nejhůř…když jsem chodila do práce, tak jsem si vždy brala dovolenou ještě v pondělí po dovolené, protože mi dlouho trvá přehodit si dovolenkový režim zpět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48869
23.7.13 23:41
@slavuska1 píše:
Děti to zvládají dobře, já už hůř, taky bych nejradši u moře vydržela navěky

U nás je to stejné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
24.7.13 00:47

@moonulkaa
Taky mi připadne, že děti jsou ve všem přizpůsobivější než my.
Já jsem zjistila, že můžeme být kdekoliv a naše dcera je šťastná jako blecha, když to kdekoliv obsahuje i děti jakéhokoliv věku. :kytka:
Konec dovolené spíš působí na mě. Jakékoliv zpestření našeho stále a dobře zaběhnutého režimu je pro mě určitým odreagováním a „výletem“ za hranice všedních dnů. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama