Konizace a očkování

Anonymní
30.9.19 19:39

Konizace a očkování

Zdravím, ani nevím kde začít, ale trochu doufám a věřím tomu, že mi tahle diskuze pomůže se s některými věci srovnat a třeba se něco dozvědět, tak předem děkuji za odpovědi. Je mi 19 let ve svých 13 jsem byla očkovaná proti HPV viru. V dubnu mi vyšli špatně výsledky z cytologie - následně i z biopsie a poté i po konizaci (operovali mě 12.6). 30.10 jedu znovu do Prahy kde mi udělají opět vyšetření a nejspíše mě čeká další konizace. Chtěla bych vědět jaké vy máte zkušenosti a co si myslíte o tom, že jsem očkovaná, ale stejně je to takhle a budu moct mít vůbec děti? Co když se to všechno jen zhorší.. Poslední dobou mám celkem nepříjemné bolestivé popichovani a nevím jestli mám kvůli tomu hned utíkat opět na gynekologii. Ještě jednou vám předem děkuji za názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
30.9.19 20:04
@Anonymní píše:
Zdravím, ani nevím kde začít, ale trochu doufám a věřím tomu, že mi tahle diskuze pomůže se s některými věci srovnat a třeba se něco dozvědět, tak předem děkuji za odpovědi. Je mi 19 let ve svých 13 jsem byla očkovaná proti HPV viru. V dubnu mi vyšli špatně výsledky z cytologie - následně i z biopsie a poté i po konizaci (operovali mě 12.6). 30.10 jedu znovu do Prahy kde mi udělají opět vyšetření a nejspíše mě čeká další konizace. Chtěla bych vědět jaké vy máte zkušenosti a co si myslíte o tom, že jsem očkovaná, ale stejně je to takhle a budu moct mít vůbec děti? Co když se to všechno jen zhorší.. Poslední dobou mám celkem nepříjemné bolestivé popichovani a nevím jestli mám kvůli tomu hned utíkat opět na gynekologii. Ještě jednou vám předem děkuji za názory :kytka:
očkování mám take ono jen prostě nepokreje všechny druhy virů. neztracejte naději já mám nechano minimum čípku a děti mám. Děláte dobře že chodite na prevenci a pokud vás teď něco bolí tak si na gyndu zajděte, lepší je nic nezanedbat. preju hodně štěstí.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
969
30.9.19 20:10
@Anonymní píše:
Zdravím, ani nevím kde začít, ale trochu doufám a věřím tomu, že mi tahle diskuze pomůže se s některými věci srovnat a třeba se něco dozvědět, tak předem děkuji za odpovědi. Je mi 19 let ve svých 13 jsem byla očkovaná proti HPV viru. V dubnu mi vyšli špatně výsledky z cytologie - následně i z biopsie a poté i po konizaci (operovali mě 12.6). 30.10 jedu znovu do Prahy kde mi udělají opět vyšetření a nejspíše mě čeká další konizace. Chtěla bych vědět jaké vy máte zkušenosti a co si myslíte o tom, že jsem očkovaná, ale stejně je to takhle a budu moct mít vůbec děti? Co když se to všechno jen zhorší.. Poslední dobou mám celkem nepříjemné bolestivé popichovani a nevím jestli mám kvůli tomu hned utíkat opět na gynekologii. Ještě jednou vám předem děkuji za názory :kytka:

Ahoj já měla špatné výsledky když jsem otěhotněla doktor mě strašil tím že musím na operaci a tím že musím na potrat, dneska holčině bude už patnáct na operaci jsem šla po šestinedělí a je vše v pořádku. Očkovaná nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama