Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Měla jsem též. Jediné, co mi pomohlo, bylo mazat dubovou kůrou. Mazala jsem poctivě asi týden a úplně se to spravilo. Nejlepší je to po sprše a mast mít studenou z lednice, pak se to krásně zatáhne.
Dobrý den, omlouvám se za anonymitu, ale je o, pro mě, velmi citlivé téma.
Jsem osm měsíců po porodu a při porodu jsem si při tlačení udělala hemoroid. To je normální. Nebyl nijak zvlášť veliký, tak se do par dní vstřebal:
Ale z čeho jsem momentálně nejvíce zničená, je ta kůže, která po něm zbyla jakoby vytáhnutá…
Vím že nejde o nic tak závažného, ale odjakživa mám s intimitou problém kvůli jiným obtížím a toto mi na sebevědomí nepřidává.
Je možné se toho nějak zbavit?
Děkuji za rady