Kontrola po těhotenské cukrovce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Stálice 95 příspěvků 11.04.19 08:21
Kontrola po tehotenske cukrovce

Ahoj chci se zeptat. Vcera jsem byla na vysetreni tehotenske cukrovky a rekli mi hned po vysetreni ze kontrola 18.4. ve 12.00. Co se bude na te kontrole dit? Co vim tak kamaradky to meli tak, ze si zavolali na vysledky a jen si pro ne pak prisli, takze vubec nechapu o jakou kontrolu se jedna, co mi budou delat nic :think: poradite mi nekdo? Dekuji :oops:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14209 příspěvků 11.04.19 08:45

Myslíš oggt test? Taky jsem pak měla normální kontrolu na gynekologii, kromě prohlídky jsme ještě probrali výsledky testu.

barabrambora
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.04.19 09:12

Jen ti řekne, jak test dopadl.

ugluk
Hvězda diskuse 46185 příspěvků 11.04.19 09:44

Pravděodobně ti sdělí výsledky - pokud to bude OK, tak to tím končí, pokud ne, zkonzultují další postup.

Deňa1995
Stálice 95 příspěvků 11.04.19 09:47
@Tichošlápek píše:
Myslíš oggt test? Taky jsem pak měla normální kontrolu na gynekologii, kromě prohlídky jsme ještě probrali výsledky testu.

Ano myslim. Me nevolaji ale na kontrolu na gyndu ale do nemocnice, kde mi vysetrovali teh. cukrovku a ze mi udelaji jeste nejakou kontrolu :nevim:

barabrambora
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.04.19 09:58

@Deňa1995 no na test OGTT jsi byla v té ordinaci, ne? Ne na gynekologii. Tak pro výsledky si taky půjdeš do té ordinace a ne na gynekologii. U nás výsledky nevolají. Musíš pro výsledky do ordinace, kde ti test dělali.

Deňa1995
Stálice 95 příspěvků 11.04.19 10:00
@barabrambora píše:
@Deňa1995 no na test OGTT jsi byla v té ordinaci, ne? Ne na gynekologii. Tak pro výsledky si taky půjdeš do té ordinace a ne na gynekologii. U nás výsledky nevolají. Musíš pro výsledky do ordinace, kde ti test dělali.

Ano presne tak mi to rekli. Ok, ja jen co obsahuje kontrola nic vic dekuji :palec:

Fiškuska
Stálice 51 příspěvků 11.04.19 10:21

Já když jsem byla na kontrole na diabetologii cca 2 měsíce po porodu, tak se mě jen ptali jak probíhal porod, kolik malej vážil, jestli byly komplikace, jak se cítím já a jak se stravuju. Další kontrolu jsem měla ještě za půl roku, kde mi brali krev ze které se měří dlouhodobý cukr (nevím jak se tomu říká odborně) a domluvili jsme se kdy uděláme kontrolní ogtt.

Váš příspěvek
Reklama