Kope skoro celý den - je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 16:26
Kopání skoro cely den

Ahoj, jsem ve 28tt a druhy den už malej strašně kope.. cely dny a cely noci.. je to normální? Na internetu psali, že když se projeví nadměrná aktivita miminka, že to je třeba nedostatkem kyslíku.. tak se chci zeptat zda nějaká nemáte zkušenost :(

Reakce:
Kaci89
Kecalka 311 příspěvků 27.12.18 16:28

Tezko rict,jen ti muzu roct moji zkusenost,me kopal cely den a nakonec mi prskla voda a rodila jsem ve 34tt

Kaci89
Kecalka 311 příspěvků 27.12.18 16:30

Asi bych pro jistotu zajela na pohotovost at na tebe kouknou,hele radsi nekolikrat zbytecne nez se strachovat :mavam:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 27.12.18 16:51

Me se mala v to tomhle tydnu pretocila hlavou dolu a to bylo teda neco :mrgreen: myslela jsem,ze pojedeme predcasne rodit,ale nakonec dobry a kdyz jsem to pak rikala doktroce,tak mi prave rikala,ze to byl veletoc :lol:

Indrani
Povídálka 23 příspěvků 27.12.18 16:54

Ahoj, zhruba kolem 30. týdne mě začal malej hodně kopat, oproti tomu jak byl předtím docela klidnej. No a kope doteď :D občas bych ho přirovnala k mrskajici se rybě. :D jsem v 38tt. Četla jsem, že čím víc mimi roste, tím míň má místa a míň se hýbe.. u nás je to naopak. Taky mě to trochu vystrašilo, ale asi 3. den kopání jsem měla naplánovanou poradnu, kde mi doktorka řekla, že je mimi v pořádku. Tak se zkus objednat, (nebo zajet na tu pohotovost, mezi svatkama většina doktorů asi neordinuje..)ať se na vás mrknou, pro klid duše… věřím, že to nic nebude, ono to musí být dost opruz celý dny v břiše, tak asi některý děti cvičí gymnastiku :)

Terka2912
Povídálka 20 příspěvků 27.12.18 17:03

@Indrani my jsme právě furt hlavičkou nahoru tak je možná možné ze se označíme dolu … :zed:

Indrani
Povídálka 23 příspěvků 27.12.18 17:31

@Terka2912 je to možné, mně se taky v tu dobu otočil :) i když jsem tomu nechtěla věřit, podle mě se tam celej točil nejmíň 3× denně a na vzorňáka si hrál jen před doktorkou :D

Jogrr
Závislačka 4469 příspěvků 27.12.18 17:49

@Terka2912 i Ty jsi hlavickou nahoru? Boze, ten mamaplural je peklo.

Terka2912
Povídálka 20 příspěvků 27.12.18 18:15

@Jogrr jojo doktor rikal ze by měl byt už dolu ale ze má ještě čas ..

Micaella22
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 27.12.18 19:36

:mrgreen: :mrgreen: peklo neni jen mamaplural, koukam :lol:

Rosary
Kecalka 109 příspěvků 27.12.18 22:25

Hele pro klid duše asi jeď ať na tebe mrknou a ty se nemusíš strachovat, každopádně pro uklidnění, ten náš neměl třeba rád cesty autem. Když jsme tedy cestovali 4h k rodině, kopal celé 4 hodiny dokud jsem nevystoupila :D

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 28.12.18 00:35
@Micaella22 píše: :mrgreen: :mrgreen: peklo neni jen mamaplural, koukam :lol:
:lol: :lol: :lol: ja se taky pobavila.
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 28.12.18 00:38

Sem ve 21tt..prijde mi ze dite kope take nonstop. v predchozich tehotenstvi sem nic podobneho nepocitovala.Ja sem hlavou nahoru a dite hlavou vsude :lol:.Take me teda ta vysoka aktivita trochu desi :lol: ale snad je o. k a nebude to naka divoka holka:D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >