Kopřivka z kaše

23.4.15 19:37

kopřivka z kaše

Maminky pomoc, potřebuju radu. Vojtíškovi je 6,5 měsíce, zavádění zeleninových příkrmů probíhá v pořádku a protože je to dítě hladové v noci :), začala jsem dávat i kašičky. Krupicovou od Hami a dnes i Hipp s vanilkou…papá to krásně, žádné trávící problémy ALE tam kde se ho kašičky fyzicky dotkne(pusinka, tvářička, krček když to upadne a prakticky celý obličejíček, když zapojí do papání ručičky a následně si šahá až i na čelíčko) se vyrojí šílená kopřivka, která tak do 10 minut zmizí a prcek je zas vysmátej. Opravdu jen tam jen kde se ho fyzicky dotkne, zbytek tělíčka je naprosto v pohodě. Prosím, co to je??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7319
23.4.15 19:58

Ahoj, nevím, neporadím, ale moje malá měla reakci na příkrmy taky a objevilo se jí to kolem pusinky a krček. Vždy, když ji krmím (kašičkou, možná i jiným příkrmem, to jsem si nevšimla), tak jí to jakoby vyleze znovu :nevim: (jen kolem pusinky, na rukou se jí to nedělá).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.15 20:05

A krmíš tedy pořád? Já právě nevím, jestli mu kašičky teda dávat dál, abych mu nějak neškodila, ale když mu to vždy do chvilky zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.4.15 20:32

Já krmím pořád, ale u nás si myslím, že to bylo po konkrétním ovoci. To jsem přestala dávat prozatím. Mám pocit, že to zmizelo, ale když ji krmím (zmíněnou kašičkou, tak jí to jakoby vyleze znovu). Proto píšu, jak to je u nás, až když jsem si přečetla tvůj příspěvek…, jinak jsem to neřešila a nenapadlo mě, že by to mohla být reakce jídla na pokožku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
23.4.15 20:39

Kopřivku z kaše měla naše malá (taky 6,5 měs.)jen to byla rýžovo-kukuřičná mléčná s banánen na dobrou noc od Hami. Dobrou noc jsme teda neměli :cert: :cert: malé nechutnala tak snědla tak 5 mini lžiček. Do 5 minut šílená reakce okolo pusinky. Do půl hodiny kopřivka a fleky po celém těle, nakonec začala otékat :cert: :cert: volala jsem doktorku a do malé nacpala fenistil, a ještě čípek co je na otoky a alergie :cert: :cert: museli jsme ji sledovat a kdyby se to nelepšilo tak volat rychlouv :x :x naštěstí nebyla potřeba, hezky jí to zabralo a za pár hodin to bylo ok. Těmhle kaším se budeme obloukem vyhýbat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.15 20:56

No tak holky já nevím…prcek toho sní i docela dost, na to, že začínáme, po těle ani flíček, kakání bez problémů, spinká taky hezky a ta kopřivka mu zmizí opravdu tak do deseti minut potom co se objeví a hned se zase směje…ach jo…je mi ho moc líto, od posledního očkování (hexa v únoru) řešíme pořád kůži, měl ošklivou svědivou rudou vyrážku po celém těle, pak naštěstí zasáhla dobře kožařka a od té doby den dva super, dne dva mírně osypaný…ale to už jsme jakštaš dali a teď zas toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
23.4.15 21:49

@sara konig může to být opravdu jen podráždění. Synovec tak reagoval na některá jídla, udělal se mu flíček u pusiny a po chvíli zmizel. Raději bych se na to zeptala doktorky, kdybych byla na tvém místě, jen tak pro jistotu, ale nejspíš to u Vás opravdu nic nebude. U nás to bylo něco jiného :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.15 08:04

Tak doktorka mi řekla, že je to nějaká reakce (překvapivě) a že mám na týden vynechat a pak zkusit znova…já vím, že doktoři nejsou všemocní, ale teda někdy je úplně zbytečný se jich na něco ptát :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
24.4.15 08:07

@sara konig mne rekla doktorka to samy, vic to neresim. Mne rekla nejaky exem a ja rikam, ze ovoce a ona, ze mam zkusit zas za cas. Ono s tim.asi nic jinyho neudelas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.15 08:43

To asi ne…ale je to teda záhada, ale jsem ráda, že nemáme žádné trávící problémy to by bylo horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
24.4.15 08:52

@sara konig nebo zkus změnit kaši… jestli ti to jiná bude dělat taky. Já tuhle malý taky sdělám, už zbývá trošek a zkusím jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.15 09:00

Dnes zkusíme rýžovou…ale reagoval stejně na krupicovou od Hami a pak na vanilkovou od Hippu…snad jen prckovi neublížím nějak do budoucna. Asi jsem plašan, ale aby po každý véče si chtěl na pár minut rozdrbat obličej, na něj asi dobrý vliv mít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
24.4.15 11:34

@sara konig nebo delat kasicky doma, nekupovat instantni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.15 15:10

Tak si představte, že prcek má nejspíš alergii na bílkovinu kravského mléka. Teď měl dva dny brambory se špenátem a pohoda, dnes brambory se špenátem a smetanou a úplně totéž co po kaši. Už jsem to konzultovala s jednou výživovou přes děti a je to nejspíš tak. Takže dnes zkusíme bezmléčenou HA a uvidíme…ale hodně věcí tomu vážně nasvědčuje. Trochu se mi ulevilo, snad jsme tomu vážně přišli na kloub

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
24.4.15 18:23

Ja mela taky podezreni. U nas zas krev ve stolici. Mela jsem omezit mlecne vyrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama