Reklama

Kotě čůrá do postele když spím. Co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 14.08.18 16:06
Kotě čůrá do postele když spím

Tři dny zpátky jsme si pořídili kotě. Majitelka nás upozornila že jedno z koťat čůrá do peřin. Bohužel jsme druhý den ráno zjistili že je to to naše. Není nemocné a jinak na záchod chodí.
Jenže každé ráno objevíte v posteli loužičku. Už vážně nevím co mám dělat, jak jí naučit chodit čůrat na záchod. Nevíte někdo co s tím? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39330 příspěvků 14.08.18 16:08

@Anetka247 nepouštět do postele ;)

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 14.08.18 16:09
@Anetka247 píše:
Tři dny zpátky jsme si pořídili kotě. Majitelka nás upozornila že jedno z koťat čůrá do peřin. Bohužel jsme druhý den ráno zjistili že je to to naše. Není nemocné a jinak na záchod chodí.
Jenže každé ráno objevíte v posteli loužičku. Už vážně nevím co mám dělat, jak jí naučit chodit čůrat na záchod. Nevíte někdo co s tím? :nevim:

Vyměň kotě s majitelkou, je 14 nárok na vrácení zboží včetně vadných zvířat.

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 14.08.18 16:19

@Anetka247
Nepouštět do postele a přes den trpělivě přemisťovat na záchod. Mě to udělal kocour jako kotě jednou, značkoval si území… Dostal tak za uši, že už si to víckrát netroufl. Oni kočky nejsou hloupé, zkouší, kam až můžou zajít. Ukaž, kdo je doma šéf ;)

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 14.08.18 16:21
@kiwiovka píše:
@Anetka247
Nepouštět do postele a přes den trpělivě přemisťovat na záchod. Mě to udělal kocour jako kotě jednou, značkoval si území… Dostal tak za uši, že už si to víckrát netroufl. Oni kočky nejsou hloupé, zkouší, kam až můžou zajít. Ukaž, kdo je doma šéf ;)

8o jako žes ho zmlátila??? :roll:

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 14.08.18 16:28

@aiwwa
:D slovně jsem mu vynadala a vynesla ven. Pochopil :) Obrat dostal za uši se u nás používá ve smyslu, že dostal vynadáno :)

stock
Echt Kelišová 7785 příspěvků 14.08.18 16:29
@kiwiovka píše:
@Anetka247
Nepouštět do postele a přes den trpělivě přemisťovat na záchod. Mě to udělal kocour jako kotě jednou, značkoval si území… Dostal tak za uši, že už si to víckrát netroufl. Oni kočky nejsou hloupé, zkouší, kam až můžou zajít. Ukaž, kdo je doma šéf ;)

Personifikovana ochránkyně a milovnice zvirat :mrgreen:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 14.08.18 16:30
@kiwiovka píše:
@aiwwa
:D slovně jsem mu vynadala a vynesla ven. Pochopil :) Obrat dostal za uši se u nás používá ve smyslu, že dostal vynadáno :)

tak to jo, já už se lekla :lol:

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 14.08.18 16:35

@aiwwa
Jo, mě to pak došlo, že to vyznělo blbě :D Moje chyba :)

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 14.08.18 16:35
@LaPaloma píše:
Vyměň kotě s majitelkou, je 14 nárok na vrácení zboží včetně vadných zvířat.

Vrácení zboží? To jako fakt ? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 16:35

@kiwiovka u nás kdyby ho při tom chytnul manžel tak by dostal na zadek.,.já bych ho také jen slovně okrikla.

Jinak bych kotě nepoustela do postele (ložnice) když tam čůrá

BaraRed
Kecalka 137 příspěvků 14.08.18 16:37

Zdravotní problém, psychický problém, změna domova, změna záchodku či kočkolitu, někdo se k němu chová zle, to může být cokoliv. Je třeba začít vylučovací metodou. Byla jsi s koťátkem u veterináře, když říkáš, že je zdravé? Máš 100% jistotu, že nemůže mít nachlazené třeba močové ústrojí? Co si budeme povídat, koťat je dnes všude plno a spousta lidí se jich rádo zbaví a ne aby je ještě před darováním ošetřilo u veterináře. Jinak má být vždy o jeden záchodek více, než je koček. Jak často čistíš záchodek? Věnuješ se koťátku dostatečně?

me-ow
Povídálka 30 příspěvků 14.08.18 17:18

Kočky se nemlátí, udělají to pak znova na truc!

Už takové malé kotě může mít zdravotní problém? Kolik mu je měsíců? Kotě se může dle zákona odstavit až ve 3 měsících, jinak koťata trpí.
Přes den čůrá normálně do záchodů? Máte víc koček? Záchod je krytý nebo ne? Jaké máte stelivo? Kočcce může vadit i jakákoliv drobnost - zkuste přidat záchod navíc, zkuste krytý i nekrytý - vyzkoušejte více steliv.
Dále vezměte koně k veterináři a sebou vzorek moči. Má kočka měla cca od 4 měsíců struvity a léčíme to do dnes ( jsou ji 4 roky )

Postel pořádně vyčistěte - tam kde kočky chodí čůrat a cítí to, tak chodí počkat - nejlépe ocet a soda nebo ideálně vysavač na mokré vysávání - dá se levně půjčit na víkend.

Pokud je kotě samo, doporučila bych ještě další kotě. Kočky většinou samotné se nudí a pak vymýšlejí blbosti, aby měli pozornost jinde.

Markéta80
Hvězda diskuse 39330 příspěvků 14.08.18 17:28

když to dělal už u chovatelky :? , jedině zamezit přístupu do postele. I mezi zvířatama jsou prostě čunata :? To za chvilku bude v bytě slušný smrad :jazyk:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 14.08.18 17:31

My jsme ze zacatku nosili pravidelne kocoura na kocicak (ve dne i v noci). Hlidali jsme ho, jak kdyby byl mimino a pockali si nez udelal co ma. Pohladit, pochvalit, ze je sikovny, kdyz udelal co mel a sli jsme zase spat.
Musite si dat praci s nim.
My jsme vcera vysledovali, ze je divny, ze furt chodi na kocicak, ale vysledek nic. Stranil se spolecnosti, zadny kontakt, nechtel si ani hrat. Takze dnes rano jsme jeli na veterinu a dostal atb, leky, granule na dietu. Ze ma zanet. Nastesti jsme na to prisli hned, ze se nam nezda, ze bezne porad na kocicaku nesedi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama