Kotle Dakon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrakratkas
Nováček 1 příspěvek 18.03.19 08:09
Kotle Dakon

Dobrý den,
můžete mi napsat zkušenost s kotli značky Dakon?
Výkonem a cenou, mě zaujali https://www.zelezarstvidubsky.cz/…on-dor-f-24/ .. Řešili jste ňákou poruchovost? Otázka spíše pro chlapi ale když by jste někdo věděl.
Děkuji za poznatky :hug:

Reakce:
Lifka
Kecalka 319 příspěvků 18.03.19 08:32

@Petrakratkas Pěkný den, sice nejsem muž, ale kotle Dakon máme už řadu let. Topila jsem v Dakonu a asi 3 roky v Opopu, rozdíl je obrovský. Dakon je kotel v kterém se dobře zatápí (vím, že za to může spíše komín), uhlí prohoří pěkně na popel v Opopu bylo ráno celé a já ho musela vybrat ručné. K poruchovosti, nevím o žádné reklamaci naši měli 3 Dakony a jediný problém byl po 15 letech prohoření. Člověk si musí dávat pozor na mertlík, ale to u každého kotle. Třeba má někdo názor jiný, ale já jsem s kotlem Dakon nadmíru spokojená.

starýkmet
Kecalka 127 příspěvků 18.03.19 08:45

10 let situaci nesleduji, ale po 20 let před tím jsem považoval firmu Dakon, i její kotle, i servis, i jejich pracovníky - za špičkové. Mnoho let byla na špici i oficiálně. Znal jsem jejich výrobky i výrobu i lidi „do hloubky“. 2 kotle jsem sám spokojeně „spotřeboval“ , desítky jich použil v podnikání, bez problémů.

Tunrida
Hvězda diskuse 49497 příspěvků 18.03.19 08:47

My máme Dakon teď 4 roky a jsme spokojeni. Ještě můžu chválit Viadrus, ten mají naši už spooooustu let a ten kotel je snad pořád ve stejném stavu jako na začátku.

starýkmet
Kecalka 127 příspěvků 18.03.19 23:37
@Tunrida píše:
My máme Dakon teď 4 roky a jsme spokojeni. Ještě můžu chválit Viadrus, ten mají naši už spooooustu let a ten kotel je snad pořád ve stejném stavu jako na začátku.

Ten je litinový, ano, vydrží věčně. Ale to je jen zlomek „kvality“.

Váš příspěvek
Reklama