koupání 9 měs. prcka

Anonymni
25.5.09 18:23

koupání 9 měs. prcka

Ahojky, dneska jsme za toho tepla, samozřejmě pod slunečníkem, koupali našeho 9,5 měsíčního chlapečka. Teď z toho mám tak nějak špatný svědomí, protože mi začíná doma kašlat.....je možné že by se to projevilo už tak brzy?
Koupali jste v bazénku svoje děti už tak brzo? Myslím tím teď květen. Ještě tedy, vodičku měl samozřejmě teplou, jen tedy pofukoval vítr…
Moc díky za uklidnění :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4270
25.5.09 18:32

Já jsem dneska taky koupala Petříka a to má 8 měs. Ale u nás bylo 27 stupnů a byl tam jen chvilku. Může to být z toho ale i nemusí. Pokud byl v teplé vodě, a pak jsi ho oblíkla tak by to mělo být ok. Ten vítr může být zrádnej záleží jak moc. U nás bylo bezvětří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.09 18:35

já loni nechala cachtat v bazénku a bylo mu tak 6 měsícu(hned jak seděl sám) a cachtal se každej den na balkoně a nemarodil ani jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.5.09 20:32

taky jsme dnes vytahli bazenek a nas malej se koupal i s kamaradkou.Vodu meli teda teplou,ale litali pak po zahrade nahati a snad z toho nic nebude.....ale vzpominam,jak pred rokem jsem ho koupala 1×ale asi az v cervnu ve velkem bazenu,neni moc teply a ryma byla jako tram uz vecer.....ELA

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama