Koupání v plastové vaničce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 35 příspěvků 20.10.18 12:12
Koupání v plastové vaničce

Zdravím, chci se zeptat, když koupete v plastové vaničce, dáváte na dno plenu nebo něco? :) dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anna85
Kecalka 344 příspěvků 20.10.18 12:21

Podlozku :)

Anna85
Kecalka 344 příspěvků 20.10.18 12:22

Nebo to je vlastne lehátko

Elishka1
Závislačka 2741 příspěvků 20.10.18 12:23

ve vanicce látkové koupaci lehátko, ve vaně protiskluzovou podlozku

iwa83
Kelišová 6546 příspěvků 20.10.18 12:32

já nedávala nikdy nic - teď máme maloše a u první dcery, ve chvíli kdy si začala stoupat a dělat kraviny tak šla z vaničky do sprcháče.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 20.10.18 12:39

Nedávala jsem nikdy nic, novorozence jsem koupala na ruce a když už uměl sedět tak prostě sedí v té vaničce.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 20.10.18 12:55

Já mám ve vesničce takové látkové lehátko, je to bezva věc, hlava je výš, takže může být tolik vody aby se dobře prohřálo bříško a malá se ve vaně perfektně vyprdí.

warita
Echt Kelišová 8254 příspěvků 20.10.18 12:58

Do vanicky jsem davala nekolik mesicu rucnik nebo velkou plenu. Male jsou skoro 2 roky a ve vanicce se koupe dal. Ma to svoje klady, jednak se nespotrebuje tolik vody a jednak v klasicke vane ji to klouze a ja nestojim o to, aby si vyrazila zuby. V plastove vane se mi jeden cas taky stavela, nejspis to stale v nejakem nestrezenem okamziku na moment udela, ale porad ji opakuju, ze ve vane se nesmi stat, protoze upadne a vybije si zoubek, jako ten chlapecek, co maminka o nem slysela a ze MOOOOC plakal. Takze obcas i sama hlasi: opatrne maminko, opatrne. Chlapecek plakal.

Ze zacatku, kdyz jsem ji zakazovala se stavet, tak na mne prdela a stavela se dal. Odnaucila jsem ji to tak, ze jakmile vidim, ze stoji, jde nekompromisne z vany ven. Par krat jsem to udelala a od te doby vi, ze musi sedet.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 20.10.18 12:58

Koupu od šesti týdnu ve velké vane, protože malý miluje prostor a vodu, teď se ještě neotáčí, takže už ho tam jen polozim bez lehátka, podložky a jen dohlizim a on si jede bomby… jsou mu 4M, z vany ho vytahuju s omlacenyma loktama, nalokaneho vody, červenýma očima a total vychechtaneho a šťastného :) každé mimco má rádo něco jiného, ten nás vodník by tam ležel týden.

KomisařMullin
Povídálka 22 příspěvků 20.10.18 13:21

Dávala jsem lehátko.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 20.10.18 18:31

Lehátko jsem dala u prvního jednou a šlo, pak jsem koupali ve vaničce na ruce a později už ve sprcháči. Ted u malé jsem koupila vaničku tu sedací Shnuggle a je to naprostá paráda a lituju, že jsem ji neměla dřív. I novorozenec tam krásně sedí a nemá kam ujet.

Fifi17
Nováček 4 příspěvky 03.11.18 23:57
Kuličkové lehátko

Holky, chtěla jsem se zeptat ma váš názor, jestli to kuličkové lehátko do vany je fakt tak bezva věc..??? Stojí totiž 700 Kč, tak nevim jestli malé radši nekoupit bodíčko a koupat bez. :nevim: . Dík za rady…

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.11.18 00:02

@Fifi17 Nevím, co je kuličkové lehátko, ale takové peníze bych do něj opravdu neinvestovala. Pokud opravdu nějaké chceš, tak věřím, že Ti stejně poslouží jakékoliv jiné a levnější. Já mám děti tři a lehátko jsem nakonec nepoužila ani u jednoho. Aktivně jsem před prvním porodem měla nachystanou látkovou klasiku za pár korun a šlo o dům dál.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1585 příspěvků 43 inzerátů 04.11.18 00:25

@Fifi17 taky to neznám, ale stejně to budeš používat pár měsíců..

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3567 příspěvků 04.11.18 00:27

Take to neznam, ale staci obyc molitanove za par korun. U druheho uz jsme nemeli ani to a koupali jsme ho na rucniku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >