Vodnatá stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SKR
Nováček 9 příspěvků 17.10.18 20:30
Vodnatá stolice

Ahoj, chci se zeptat, mám téměř tříměsíčního chlapečka, dnes celý den kaká, i dvakrát či třikrát mezi kojením, stolice je hodně vodovita a celá se vsakne do pleny, nicméně malý nemá teplotu ani nevrací, jen je vidět, že ho bolí bříško, u doktorky už jsem jednou kvůli řídké stolici byla, jenže to malej nekakal tak často… doktorka mi před tím řekla, že je to běžné, teď nám ale strach, aby nebyl dehydratovaný..jaké máte zkušenosti vy? Děkuji.

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20261 příspěvků 17.10.18 20:59

může to být průjem…pátrala bych, jestli někdo v rodině nemá průjem, protože mimčo plně na mlíku nemá celkem z čeho chytit, krom přenosu od někoho. Pokud by měl podobný průjem i zítra, tak bych znovu zašla za doktorkou, pro jistotu.
A nic nezkazíš probiotiky ;)
Pokud dítko průjmuje víc, tak se doporučuje Kulíšek (třeba přimíchat do mlíka, samotný mu to asi nebude chutnat, je to jakoby slaný), na doplnění minerálů atd. Používá se při zvracení a průjmech jako ochrana právě před dehydratací.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >