Koupání v Táboře

1.7.15 14:17

koupání v Táboře

Zítra jedu na festival do Tábora a ráda bych se zeptala, kdo je tu místní, nebo do Tábora často jezdí, jak je to v okolí Čápova Dvora s koupáním?
Rády bysme se tam pokud možno dostaly pěšky ;)
Na mapě jsou vidět rybníky v blízkém okolí, ale těžko říct, jestli se v nich dá koupat.
Poradíte mi prosím někdo?
Díky M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9671
1.7.15 14:23

@Mar__tanka1983 pěšky tak to jedině na koupaliště Pohoda v sezimově ustí, ale to je malinký a ve vedru tam bude nával.
rybníky na koupání, tak to se mi nezdá, že by v okolí něco bylo k tomu, ale lidi se chodí koupa i na jezy do řeky pod sídlištěm, tam teda pěšky dojdete.
jinak je koupání v táboře na jordáně. ale to už je tak na MHD.nebo v Planý taky MHD.
jinak mne nic nenapadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 14:29

Kousek, směrem na Planou n/L je bazén s přírodní vodou. Tam jsem nebyla, nemohu posoudit. Je to ale fakt kousek, tak 300m od Albertu dolů, po silnici. Potom je přímo v Plané u řeky bazén, pěkný a chválený(když se přijede do Plané, tak na velké křižovatce(od Tábora) doprava(směr Malšice, Bechyně, Týn n/V), hned po odbočení za mostem, nelze přehlédnout..Když se dáš na opačný směr, směr Praha, tak samozřejmě Jordán, nově zrekonstruované(po přejetí hráze směr Praha doprava) a vedle Jordánu bazén(bazény, klouzačky, vířivky). Jordán a Bazén na Píseckým rozcestí je busem tak 15minut, kromě autobusu č. 50, tam ze Sídliště jede každý autobus. Pozor 50 od Alberta jede jen na nádraží..Naopak 50 směr Planá n/L(musí se projít podchodem) je to blíže k řece a bazénu u řeky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 14:30

Jinak bych se měla stydět teda, nebýt tebe, nevím, že je Mighty sounds :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 14:31

Koupání v řece by mi až tak nevadilo (pokud to tedy není nějaká smradlavka špinavá) :lol: chodí tam i běžné obyvatelsto, nebo jen ti nejotrlejší?? :lol:

Ta Pohoda v Sez. Ústí bude teda asi nacpaná (má být přecijen přes třicítku) :|

No, tak to snad nakonec asi opravdu sjedeme MHD na Jordán :think: Dokázala bys mi říct, na jak dlouho je tak asi cesta (Čápák-Jordán), jestli máš zmáklou místní hromadnou dopravu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
1.7.15 14:36
@Mar__tanka1983 píše:
Koupání v řece by mi až tak nevadilo (pokud to tedy není nějaká smradlavka špinavá) :lol: chodí tam i běžné obyvatelsto, nebo jen ti nejotrlejší?? :lol:

Ta Pohoda v Sez. Ústí bude teda asi nacpaná (má být přecijen přes třicítku) :|

No, tak to snad nakonec asi opravdu sjedeme MHD na Jordán :think: Dokázala bys mi říct, na jak dlouho je tak asi cesta (Čápák-Jordán), jestli máš zmáklou místní hromadnou dopravu??

ta pohoda to je to přírodní koupaliště jak ti psala i roksy25.

no mhd tam jede tak 15-20 minut. od mhd to je 5-10 minut, ale nevím jestli pujdete na mhd ke hřbitovu nebo na sídliště z čápaku, tak to máš taky nějakých 10-15 minut.
takže sumasumárum 30-45 minut, záleží jak jste rychlý a jak pojede mhd, aby jste třeba nečekali 20 minut na zastávce, ale snad budou posílený spoje kvůli festáku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2299
1.7.15 14:37

@Mar__tanka1983 Ze Sídliště nad Lužnici (nejbližší zastávka u Čápáku) je to k Jordánu tak čtvrt hodinky.

Ta Pohoda bude meganacpaná. :mrgreen:

Nejlepší na to koupání v řece je asi na Soukeníku. A není to jen pro otrlé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
1.7.15 14:39

A ta řeka no… taky jsem tam kdysi s dcerou byla se koupat(ale to už je hromada let), třeba na soukeníku( to je ale pěšky z čápaku taky možná na 45 minut), tam se koupou i normal s dětma, záleží jak bude řekat vypadat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 14:39

No tak těch 15minut, zase záleží na dopravě, včera jsme přes náš slavný „Křížíkáč“ autem táhli jak smradi :mrgreen: No hele asi tak 20minut raději, je to zastávka, buď u Reálky a projdete se pěšky po hrázi, nebo Písecké rozcestí a necháte se navést..Od čápáku, když přejdete ke kauflandu, tak se dáte doleva na sídliště a půjdete na zastávku, která je u restaurace „U soudku“, je to směr Autobusové nádraží a doveze Vás tam 10,15,11,13,16,17, hlavně si kupte lístek, máme fakt výživné revizorky..Tam to bude na dospělého tak 16kč(možná by stačilo 14kč, ale raději si kupte za 16kč(je na 60minut), ať máte klid…

Příspěvek upraven 01.07.15 v 14:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 14:41

Ten soukeník také není špatný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 15:07

Holky, jste zlatý :mrgreen:
sem teda z toho trochu zmatená (no asi jako bych já vám vyprávěla kudy v Plzni z nádraží na bazén :P ), ale moc vám díky.
@roksy25 jj, jedeme na Mighty, jeden z mála výletů, kdy vypínám hlavu i telefon a macešsky opouštím rodinu a jedu jen s kámoškou dobít baterky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 15:09

My bysme právě radši MHD, autem se po městě nechcem motat. Pěšky 45 minut na soukeník rovnou odpískáváme, než dojdem zpátky na letiště, tak bysme byly zase totálně zplavený…

Lístky si samozřejmě koupíme, jen jak to funguje, dají se koupit na zastávkách v trafice, nebo i rovnou v autobusu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 15:09

@Mar__tanka1983 Tak to si to řádně užij :mrgreen:, když tak napiš, kdyby něco :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 15:18

@roksy25 dík za nabídku, ale sotva zítra opustím Plzeň, tak nebudu online :lol: ale kdyby mě něco napadlo ještě dneska, tak se ozvu :palec:

Jinak když jsem tak četla ty možnosti, tak se mi asi nejjednodušší jeví vyjet ze zastávky Sídliště nad Lužnicí na tu U Reálky, pak se projít po té hrázi a jít se vykoupat k Jordánu (aspoň můžu doma hlásit, že jsme se byli podívat i ve městě :lol: :lol: )

A když už vás tu mám, holky táborský, je to s tím hlukem do města fakt takovej masakr (jak se o tom píše o článcích o hlukových limitech a pokutách)?? Já jen že u nás v Plzni v létě není týden, aby se tu něco nekonalo a lidem i hygieně to, zdá se, nijak zvlášť nevadí.
Jen dodám, že se ptám opravdu ze zvědavosti, né z nějaké provokace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.7.15 15:28
@Mar__tanka1983 píše:
@roksy25 dík za nabídku, ale sotva zítra opustím Plzeň, tak nebudu online :lol: ale kdyby mě něco napadlo ještě dneska, tak se ozvu :palec:

Jinak když jsem tak četla ty možnosti, tak se mi asi nejjednodušší jeví vyjet ze zastávky Sídliště nad Lužnicí na tu U Reálky, pak se projít po té hrázi a jít se vykoupat k Jordánu (aspoň můžu doma hlásit, že jsme se byli podívat i ve městě :lol: :lol: )

A když už vás tu mám, holky táborský, je to s tím hlukem do města fakt takovej masakr (jak se o tom píše o článcích o hlukových limitech a pokutách)?? Já jen že u nás v Plzni v létě není týden, aby se tu něco nekonalo a lidem i hygieně to, zdá se, nijak zvlášť nevadí.
Jen dodám, že se ptám opravdu ze zvědavosti, né z nějaké provokace ;)

Tak já jsem kdysi bydlela na Kopečku, to je kousek od Čápáku a nic hrozného jsme neslyšeli, ani babička, co je kousek v Plané, ale jaké to je na sídlišti to nevím :mrgreen: Ale loni si hodně stěžoval Sezimák 2, jak to prý hrozné, ale znáš to, lidi :mrgreen: Já mohu spát při čemkoliv a pak jsou ti, kterým fesťák vadí, už jen z principu :mrgreen: Mě teda vždy neuvěřitelně s.ere doprava, oni Vám udělají přechod u kauflandu a ten je na čtyřproudé silnici, kde se normálně sviští 70km/h, tak to se normálně snažíme vyhýbat, protože to je děs :mrgreen: Je mi jasné, že to jinde nejde, ale tak abych si taky postěžovala.. :mrgreen: :mrgreen: Ne hele je to ok, si myslím..Jinak i na jiné věci fesťák pocítíme až na druhý konec Tábora :mrgreen: :mrgreen: Jednak dobrý dýška a samí veselí lidé na pumpě, stylem: Please, help me, how to get…Jdu zrovna v sobotu na výpomoc :mrgreen: :mrgreen: tak se těším, to se fakt nudit nebudu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama