Kožní lékař - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 26.10.09 21:09
Kožní lékař - OSTRAVA

Ahoj,

poradíte mi dobrého kožaře v OV (nebo blízkého okolí) - je mi vcelku jedno kde, jsme z Poruby.
Malý má atopický ekzém, zatím jsme to zvládali bez návštěvy u dr.,ale tentokrát se výsev rozjel a už to asi návštěvu dr. chce.

Děkuji moc
K.

Reakce:
Lia
Závislačka 4466 příspěvků 26.10.09 21:54

Diagnostický ústav - naproti Nové radnice

http://www.zdravakuze.cz/…parmova.html

Paní doktorka je opravdu moc hodná a myslím, že i dobrá, jsme se shodli s těmi, co tam chodí..

JM
Stálice 83 příspěvků 31.12.09 20:34

My chodíme tady http://www.koznilekar.eu/
celá rodina a myslím, že není špatná

Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 22.02.13 17:37

Moc ráda bych obnovila tuto diskuzi. Může mi prosím někdo poradit dobrého dermatologa pro syna (4 měsíce)? Má celkem solidně rozjetý exem, naše dermatoložka píše pořád dokola jen Locoid… a exem horší a horší :-(

Andrea2424
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 22.02.13 18:14

@Muchitos
Chodím k dr. Parmové, jak je první odkaz výše, moc zkušeností nemám, ale pokaždé, co jsem tam byla, tak si nemohu stěžovat na nezájem či na nepříjemný přístup..naopak:)

gorina
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 22.02.13 18:15

Ahoj, z Havirova se nam odstehoval super kozni dr. Haton Ondrej.Ted hledam adresu ul. Lumirova 2,Ostrava nenasla jsem ktera ;)

Tina007
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 22.02.13 19:35

Taky doporučuju Parmovou, sedí v Diagnostickém centru u Nové Radnice, na Sokolské třídě.

Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 22.02.13 20:30

Děkuji moc :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >