Reklama

mudr chaloupka praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 22.10.09 15:17
mudr chaloupka praha 9

ahoj všem
chci poprosit o info o panu doktorovi, mel by ordinovat na Bioregene, ale na tabuli, kde pisi, kde je jaky lekar, jsem ho nenasla, tak jsem zmatena. je tam jeste? nebo je novy a neni dopsany na tabuli? sidli jinde ?jake s nim mate zkusenosti? jaky je jeho pristup k detem?
diky moc

Reklama

Reakce:

mismiska
Kecalka 178 příspěvků 22.10.09 19:09

Ahoj,

v Bioregeně sídlí, ale je z boku budovy, má tam zvláštní vchod, tady je pár info http://www.bioregena.cz/ordinace.php?…. Osobně ho neznám, ale maminy si ho chválí.

frogletfriend
Závislačka 2867 příspěvků 22.10.09 20:16

Ahoj, nechodíme k němu. Ale od kamarádek vím, že snad tady dělá 3× týdně a pak dělá ještě někde jinde…možná proto tam není psaný??? )ale tento důvod to asi nebude) Moc jsem asi neporadila :?
Také na něj slyším jen chválu :wink:

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 22.10.09 20:27

Ahoj,

když ti nikdo jiný zatím žádné reference nedal, tak přispěju aspoň se svou troškou.

S malým jsem k němu chodila vloni v létě. Byli jsme tam na 3 prohlídkách hned po porodu - pak jsme se stěhovali pryč. Byla jsem u něj spokojená. Je to příjemný starší pán a byl ochotný po lopatě vysvětlovat co a jak. Jediné co bych mu vytkla je, že jsem k němu musela i na první prohlídku. Většinou myslím chodí sestra nebo i doktor domů… Bylo to v létě a měla jsem to kousek, tak mi to zas tolik nevadilo.
Velké plus … při kontrolách jsem mohla s kočárkem až do ordinace. Jako vyplašená prvo-nedělka jsem za to byla ráda.
Objednává na konkrétní dobu.
S přihlášením malého jsem neměla problém, loni nové děti přijímal v pohodě.
Vchod je z boku - od silnice, kde je zastávka autobusu.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 22.10.09 20:32

super dekuju moc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >