mudr chaloupka praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.10.09 15:17
mudr chaloupka praha 9

ahoj všem
chci poprosit o info o panu doktorovi, mel by ordinovat na Bioregene, ale na tabuli, kde pisi, kde je jaky lekar, jsem ho nenasla, tak jsem zmatena. je tam jeste? nebo je novy a neni dopsany na tabuli? sidli jinde ?jake s nim mate zkusenosti? jaky je jeho pristup k detem?
diky moc

Reakce:
mismiska
Kecalka 178 příspěvků 22.10.09 19:09

Ahoj,

v Bioregeně sídlí, ale je z boku budovy, má tam zvláštní vchod, tady je pár info http://www.bioregena.cz/ordinace.php?…. Osobně ho neznám, ale maminy si ho chválí.

frogletfriend
Závislačka 2872 příspěvků 22.10.09 20:16

Ahoj, nechodíme k němu. Ale od kamarádek vím, že snad tady dělá 3× týdně a pak dělá ještě někde jinde…možná proto tam není psaný??? )ale tento důvod to asi nebude) Moc jsem asi neporadila :?
Také na něj slyším jen chválu :wink:

Ivi
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 22.10.09 20:27

Ahoj,

když ti nikdo jiný zatím žádné reference nedal, tak přispěju aspoň se svou troškou.

S malým jsem k němu chodila vloni v létě. Byli jsme tam na 3 prohlídkách hned po porodu - pak jsme se stěhovali pryč. Byla jsem u něj spokojená. Je to příjemný starší pán a byl ochotný po lopatě vysvětlovat co a jak. Jediné co bych mu vytkla je, že jsem k němu musela i na první prohlídku. Většinou myslím chodí sestra nebo i doktor domů… Bylo to v létě a měla jsem to kousek, tak mi to zas tolik nevadilo.
Velké plus … při kontrolách jsem mohla s kočárkem až do ordinace. Jako vyplašená prvo-nedělka jsem za to byla ráda.
Objednává na konkrétní dobu.
S přihlášením malého jsem neměla problém, loni nové děti přijímal v pohodě.
Vchod je z boku - od silnice, kde je zastávka autobusu.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.10.09 20:32

super dekuju moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >