Reklama

Příbram a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.09 12:01
Příbram a okolí

Zdravím holky, je tu prosím někdo z okolí Příbrami (středočeský kraj)? Mohli by jste mi někdo doporučit dobrého doktora (gynekologa)? Můžete to psát jako SZ abychom je tu moc nedrbali.. Já totiž teď k jedné paní chodím a měla jsem teď nějaké problémy ke kterým se moc dobře nepostavila a hodně ženských mi doporučuje jít jinam, že od ní odešli. Tak budu moc ráda za vaše názory, doporučení. Děkuji a mějte se hezky.

Reklama

Reakce:

Mišulinka
Kelišová 5184 příspěvků 22.09.09 21:36

Ahojky,mužu doporučit Soukromou Gynekoložku v komárově blízko hořovic asi 5 km a 20km od příbrami.Jmenuje se Pangerlová
tel:311 572060.

vikiska
Závislačka 3871 příspěvků 13.04.12 09:40

Ahoj, já chodím do Příbrami k dr. Pokornému, a jsem moc spokojená. tel.318629770

Mili199
Kecalka 137 příspěvků 22.04.12 17:07

Já mám Dr. Svobodová , někdy paní doktorka Pšeničková. Já si je teda nemohu vynachválit. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >