Kréta Malia počasí

30
28.9.19 06:42

Kreta malia počasí

Ahoj, 1.10. Odlitame na dovolenou do Malie, máte někdo zkušenost s počasím začátkem října? Je to stále na koupání? Jsem z těch všech předpovědí nějaká nesva, tak mě zajímá osobní zkušenost. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
965
28.9.19 06:55
@Emm12345 píše:
Ahoj, 1.10. Odlitame na dovolenou do Malie, máte někdo zkušenost s počasím začátkem října? Je to stále na koupání? Jsem z těch všech předpovědí nějaká nesva, tak mě zajímá osobní zkušenost. Děkuji

A nestačila by jedna diskuse?? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.9.19 06:59

@toma0105
Nechápu? Přidala jsem ji víckrát? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
28.9.19 07:00

Proč si na netu nenajdeš průměrné počasí v daném období a místě? Fakt není nutný zakládat kvuli tomu takových diskuzí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
28.9.19 07:01
@Emm12345 píše:
@toma0105
Nechápu? Přidala jsem ji víckrát? 8o

Založila jsi jich pět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.9.19 07:03

@BonaDea Četla si co jsem psala? :lol: chci slyšet od někoho, kdo tam byl, že. Byla si tam? Pokud ne, není nutný komentovat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.9.19 07:04

@BonaDea Tak to nechápu, mě se zobrazuje jen tato. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
28.9.19 07:04

My byli v tomto období a na koupání už to nebylo, v mori jsme byli asi 1 a v bazénu 2 x a už byla fakt zima. Foukal studený vítr. Zalezi na počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
28.9.19 07:07
@Emm12345 píše:
@toma0105
Nechápu? Přidala jsem ji víckrát? 8o

Asi 4 krát :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.9.19 07:11

@toma0105
No super, a mě v noci nešel příspěvek přidat :zed: ukazuje se mi jen tuten :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15353
28.9.19 07:28

@Emm12345 máš jich 5. Napiš adminovi ať ostatní smažou a jo my tam byli a byla mi tam zima a do moře jsem vlezla asi 2×. Ale třeba budete mít štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
28.9.19 07:46

@Emm12345 Před deseti dny jsme se vrátili z Kefalonie, není to sice Kréta, ale mnohé jistě napoví. Měli jsme moře jako kafe, ale ke konci už začalo chladnou, poslední den už šlo vyloženě o podzimní moře. Na Kefalonii v oblasti, kde jsme byli, končí 30. září sezóna a zavírá se všude.

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
28.9.19 07:48

Dobré počasí může být ještě na Rhodosu a určitě je na Kypru. Kréta je nejlepší v červnu.

• Citovat
  • Nahlásit
17324
28.9.19 08:01

Takhle pozde jsem na Krete nikdy nebyla, ale na koupani to zcela urcite uz nebude. Leteli jsme pred mesicem, cili 1.9. a uz tehdy ot bylo na hrane. Je treba vedet, ze na podzim na Krete hooooodne fouka, ten vichr je fakt silny, studeny kdyz fici, tak se cloveku do more moc nechce a to ani tehdy, kdyz je 30plus, natoz kdyz teploty klesnou spis k hranici 20 stupnu.

Mimo to si myslim, ze to celkove asi neni dobra doba jezdit do Recka. Sezona je uz u konce, vetsina obchodu uz bude mit zavreno, nebo velmi probrane zbozi. Jako asi zalezi i na tom, co cloveku vyhovuje, protoze budeme mit fakt svaty klid, zadne masy turistu, ostrov spolu s mistnimi sami pro sebe. Ale necekej takovou tu klasiku na plazi, slunicko a teplo.

Jinak tedy nechapu tyto uvahy. To je neco, o co se clovek zajima PRED zaplacenim dovolene, ne 2 dny pred odletem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12954
28.9.19 08:47

Kamarád s rodinou byl na Krétě minulý týden a prý vedro, koupali se každý den.
Druzí známí s malými dětmi jsou teď a taky posílali fotky, jak se koupou.

My byli loni v půlce října s dětmi na Korfu a měli jsme taky vedro, koupali jsme se každý den v moři. Jen k večeru už bylo trochu chladněji.
A je teda pravda, že spoustu restauraci apod bylo už zavřeno, ale to nám nijak nevadilo ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat