Krmení mateřským mlékem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.6.22 20:38

Krmení mateřským mlékem

Holky není tu někdo kdo krmí odstříkaným mlékem přes láhev?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1666
11.6.22 21:09

Jednu dobu jsem to tak jednou dvakrát denně dělala, nekojila jsem po spolknutí jednoho prášku. Mléko jsem si mrazila. S čím můžu poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
11.6.22 21:11

Já takhle krmila asi 5 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
11.6.22 21:47

Nemám zkušenost, ale na FB je skupina, kde poradí. Název je něco jako Mateřské mléko bez kojení aneb odsáváme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
11.6.22 23:21

Doporučuju lahvicku Calma od Medely. Má dobrou savicku, že miminko díky ní neztratí sací reflex, tzn. že by odmítalo sát mateřské mléko od tebe z prsu (pokud chceš občas kojit). Co tě přesně zajímá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
12.6.22 05:54

Já ano, už dva měsíce, během třetího chci pomalu převádět na UM. Co potřebuješ vědět?

Btw na fb skupina Exclusively pumping mamas má dobré zdroje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21020
12.6.22 06:59

Já, několik měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
12.6.22 09:21
@debra.morgan píše:
Já, několik měsíců.

To jsem netušila, taky se vám malý nechtěl přisávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
12.6.22 09:23

Odsavala jsem pres pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21020
12.6.22 09:38
@Liberalissima píše:
To jsem netušila, taky se vám malý nechtěl přisávat?

Ne, já nechtěla kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
12.6.22 09:53

@Suelinda moc děkuji.. posílám soukromou zprávu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.22 09:55

Holky já hlavně potřebovala vědět … jelikož mám vpacene bradavky a kojila jsem přes kloboučky.. nebyl problém v tom kojení ale mléko neteče čurkem ale po kapičkách a pak třeba vůbec.. jak mám skladovat mléko pro malou? Je možné odstrikavat i větší množství?

• Citovat
  • Nahlásit
3924
12.6.22 10:04
@Anonymní píše:
Holky já hlavně potřebovala vědět … jelikož mám vpacene bradavky a kojila jsem přes kloboučky.. nebyl problém v tom kojení ale mléko neteče čurkem ale po kapičkách a pak třeba vůbec.. jak mám skladovat mléko pro malou? Je možné odstrikavat i větší množství?

Určitě můžeš, odsaješ mléko nejlépe elektrickou odsávačkou na obě prsa zároveň, dáš do sterilní lahvičky a vydrží v lednici až dva dny (některé zdroje udávají i víc). Mléko po vyndání z ledničky ohřeješ dítěti ve vodní lázni.

Akorát co se týče podání toho mléka, pokud chceš dál i kojit, zkonzultovala bych LP jakým způsobem to dítěti podat. Mně přijde zpětně nejlepší cévka na prsu (dítě tahá z prsu ale díky cévce mu to teče rychleji než po kapkách), ale v kombinaci s kloboučkem je to strašný opruz (vím, zkoušela jsem, a nikdy více - ale třeba jseš statečnější, než já :lol: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
12.6.22 10:39
@Anonymní píše:

Odsat co nejvic na jedno odsavani a urcite odsavat v noci, to je hodne mleka. Uchovavat v lednici, vydrzi az tech 48 hodin, ale vetsinou se to stejne behem jednoho dne spotrebuje a mliko se toci porad dokola. Nakrmeni davat vzdy to „nejstarsi“. Ohrivat v ohrivacce nebo ve vodni lazni. Pokud mleko michas, musi mit vzdy stejnou teplotu. A pamatovat si, co je s cim smichany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
12.6.22 10:41
@Liberalissima píše:
Určitě můžeš, odsaješ mléko nejlépe elektrickou odsávačkou na obě prsa zároveň, dáš do sterilní lahvičky a vydrží v lednici až dva dny (některé zdroje udávají i víc). Mléko po vyndání z ledničky ohřeješ dítěti ve vodní lázni.Akorát co se týče podání toho mléka, pokud chceš dál i kojit, zkonzultovala bych LP jakým způsobem to dítěti podat. Mně přijde zpětně nejlepší cévka na prsu (dítě tahá z prsu ale díky cévce mu to teče rychleji než po kapkách), ale v kombinaci s kloboučkem je to strašný opruz (vím, zkoušela jsem, a nikdy více - ale třeba jseš statečnější, než já :lol: ).

Mne teda nejvic vyhovovala rucni medela. Hodne si chvali elektricko, ale prislo mi to hrozne dlouhy. Asijsem mela blbou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat