Krmení UM

Anonymní
4.8.20 23:28

Krmení UM

Ahoj :) mám problém asi..můj brouček začal překvapivě dlouze, často a klidně spát poslední 2dny předtím to byly krušné dny i noci. Ale dnes kolem 19hod mi zacal odmitat flašku přitom se vzbudí hlady ale pít nechce řve tak dlouho až se únavi a zase usne…pak se třeba vzbudí a nacpe do sebe jen 30ml a to ho musím ještě prosit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41856
5.8.20 00:16

Kolik je mu? Má už i jinou stravu? Vodu? Nerozhodila ho ta vedra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
5.8.20 04:09
@Anonymní píše:
Ahoj :) mám problém asi..můj brouček začal překvapivě dlouze, často a klidně spát poslední 2dny předtím to byly krušné dny i noci. Ale dnes kolem 19hod mi zacal odmitat flašku přitom se vzbudí hlady ale pít nechce řve tak dlouho až se únavi a zase usne…pak se třeba vzbudí a nacpe do sebe jen 30ml a to ho musím ještě prosit.

Myslím, že si jen myslíš, že má hlad, ale nemá. Nic do něj necpi. Když se vzbudí, nemusí to být hlady. Mě se teď vzbudila dcera, po 4,5h bez jídla a taky nechce jíst. :nevim: už zase spokojeně usla. Hlad prostě neměla :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 08:40

Jsou mu 2 měsíce, přes den mu dělám kmínovy čaj ale moc ho nemusí jelikož není sladký :) a nikdy neměl problém s mlickem mame Hipp combiotik a vždy mu chutnal. Dnes v noci i teď ráno zase pil normálně..asi vážně neměl hlad.
On takle hodně nespal nikdy právě přes den skoro vůbec a v noci se mi budil třeba po 4hodinach. Proro mě teď zarazilo že opravdu dokáže prospat třeba těch 18-20 hodin. Dříve to byla tak polovina času.

• Citovat
  • Nahlásit
298
5.8.20 13:25

Zdravim

Pridavam se do diskuze. Mohla bych se zeptat kolik davate davku UM 2,5 mesicnimu miminku?? My jsme doted meli 90 a doktorka to zvysila na 100 ale pripada mi to malo. Malej ma 5,2 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
5.8.20 14:26

@Veris23 jukni na krabici UM, melo by tam byt doporuceni. Muj syn, 3 mesice, ma 120ml co 3 hodiny podle krabice a v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
5.8.20 14:49

@Veris23 při 5,2 kg (2,7m) malý papal 100 ml 8× denně ( ale občas 2× denně dal třeba jen 80-90 ml.) Dítě by mělo na kg vypít kolem 150 ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
5.8.20 16:32

@Scara no na krabici je ve 2 mesicich 120 ml. A my mame 2,5 mesice. Tedka jsem mu ji zkusila dat a vypije tak 110 a pak uz to nechce :) tak snad bude tedka spokojeny 💙

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.8.20 20:10

@Veris23 já tedy dávám 90-120 jak kdy záleží jak má hlad a po kolika hodinach se vzbudi jsou mu 2mesice, někdy mu stačí i 60.
Já se ptala doktora a ten mi řekl že si sám řekne jestli chce 90 nebo i 150

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama