Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

  • (5)
  • 213 recenzí

Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis

Výrobce: Danone

Značka: Nutrilon

Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.

Vlastnosti produktu

Celkové hodnocení: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 213x

Hodnocení podle počtu hvězd

213
0
0
0
0

Zkušenosti: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

Velikost písma:
26
30.10.19 15:38

Vyzkoušela jsem HiPP, Kendamilk, Babylove a Nutrilon Profutura. Nutrilon je nejblíže chuti MM.

Výhody:

Výborné složení
poměr vitamínů ve většině větší než u jiných mlék.
Malá prospívá, nebolí jí bříško
 zasytí

Nevýhody:

Někdy dělá hrudky

156
1.6.19 14:42

Když bylo potřeba přidat k MM ještě UM, zkusili jsme dvě značky, po kterých zvracel a nepřijímal je. Nutrilon nezvracel a přijímal ho ochotně, takže jsme ho začlenili jako doplněk výživy. Nyní již jako batole pije Nutrilon 3, myslím, že je to opravdu prospěšnější než běžné mléko bez upravené laktózy a bez přidaných vitamínů.
Vybral si ho sám malej, že mu chutnal na rozdíl od předchozích značek, co okusil. Snadné dávkování.

Výhody:

Snadné dávkování

Nevýhody:

asi cena, i když se dá kupovat v maxi baleních výhodněji

20.2.19 08:30

Nutrilon baštil s chutí první syn (21 let) a bylo to jediné mléko, co neublinkával. Proto jsme u druhého syna (6 měsíců) měli jasno. A i druhému chutná, nemá po něm bolení a hezký spinká, za mě TOP č. 1

202
20.11.18 18:50

Dostali jsme na vyzkoušení, a malé okamžitě zachutnal, lehce ho stráví a nemá žádné bolení bříška.
Takže za nás už jen tohle mlíčko.

Výhody:

Lehce se dá rozmíchat
Nedělá hrudky
Příjemně voní
Malé chutná

Nevýhody:

Nevýhody žádné.

31.10.18 09:06

Výhody:

Musím říct, že jsem velice spokojená, malej neměl tu možnost mít mateřské mléko. Cestou z porodnice jsem koupila Sunar. Chyba to byla velká. Když malej měl bolavé břicho, ublinkával změnila jsem hned zpět na nutrilon. Udělala jsem dobře! Od té doby je malej spokojený, usměvavý, nepláče a prdíky a bolest bříška nemáme. A cena se v tomto ohledu neřeší, jde nám přece o zdravé dítě, a dobrý vývoj. Za mě 1 na trhu.

Nevýhody:

Velké krabice, já mám do měsíce 3- 4 krabice a zabírají strašně místa v popelnici:-( chtělo by to lépe vymyslet, aby to bylo snadné na třídění odpadu.

11.9.18 14:14

Určitě chutná nejblíže mateřskému mléku, proto ho děti přijmou bez problémů.

11.9.18 13:05

Nutrilon jsme zvolili z důvodu kvality a doporučení od sestry. Cenově je trochu dražší, ale zato kvalitní. Děkujeme za něj.

11.9.18 13:05

Úchytka na odměrku je super, nemusím lovit odměrku a celkové mlíčko voní a má příjemnou barvu. Malému se snadno připraví a nehrudkuje.

11.9.18 13:05

Jednoduchá příprava, díky které máme více času na hraní

11.9.18 13:04

Mléko manželce i dceři vyhovuje po všech stránkách, snad jedině cena mě odrazuje, ale ono dnes je každé mléko drahé. Já ho kupuji, žena připravuje a dcera konzumuje. Dělba práce rozvrhnuta a jsme všichni spokojeni.:-)

11.9.18 13:04

Malá Emička po něm tolik neblinká, zažívací potíže jako koliky či zácpa již neznáme. Velmi dobře se rozpouští a příjemně voní. Zkrátka našemí malé chutná.

11.9.18 13:04

Nám ho už dali v porodnici a dceři vyhovoval, takže u druhého půjdu rovnou do Nutrilonu.