Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Nutrilon jsme museli dávat od mala, když bobánek skončil na jipu. Malej po něm spokojeně mlaská a spokojeně spinká. Těší se, až uběhnou další dvě hodinky, aby si mohl dávát dobrůtku. Nový Nutrilon má lepší strukturu a líp chutná. Máme po něm krásné stehýnka a tvářičky, spokojené bříško.
Naše malá po Nutrilonu nikdy neblibnkala, nebolelo ji bříško… Vyhovuje jí nejlépe, byl nám i doporučen v lékárně, je nejlepší!
Úžasné mléko na imunitu miminka. Karolinka mléko miluje.
Malé Nutrilon chutná a je po něm spokojená. Ostatní mlíčka plivala. Ze začátku jedla i proti ublinkávání a bylo to znát.
Nejdůležitější pro mě je, že dceři chutná a krásně po něm prospívá. Ze začátku jsme měli velký problém s neprospíváním s konkurenční značkou a po Nutrilonu se to naštěstí srovnalo. Dále mi vyhovuje a jsem šťastná, že dcera nebyla ještě ani jednou nemocná - těžko říct, jestli za to vděčíme jen Nutrilonu, ale nějakou svou roli v tom určitě hraje. Neměnila bych a zůstáváme spokojeni s Nutrilonem.:-)
Mmiminko to mléko miluje, je s Nutrilonem velmi spokojené. Je mu 7 měsíců a nebyl vůbec nemocný.
Malej ho má už od narozeni a vždy po něm má plný bříško a spinká celou noc, má ho rád.:-)
Protože Nutrilon pro nás znamená spokojené bříško a to je pro nás prioritou.
Miminko ho dobre trávi, nebolí bruško. Chutí dobre. Skúšali sme iné mlieko, ale Nutrilon sedel najlepšie. A má lepšie zloženie ako väčšina iných mliek.
Po všech mlékách, co jsme zkusili, měla moje dcerka průjem, konečně až s Nutrilonem nové generace se nám vše upravilo.:-)
Protože našemu Jeníčkovi moc chutná a prospívá.:-)
Dělá mému miminku dobře na bříško, kaká hezky a netrápí ho koliky.