Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Nutrilon je jediné mléko, které našemu pokladu chutná. Přecházeli jsme v 7mi měsících z kojení na umělé mléko. Vyzkoušeli jsme 9 značek a jediný Nutrilon vyhrál.:)
Mému synovi moc chutná, nebolí ho po tom bříško a krásně spí.
chutný žádné bolení bříška
klidné spaní
Neměla jsem dost mléka, abych mohla kojit svého syna. Byl mi doporučen Nutrilon. Díky Nutrilonu jsem mohla Davídka kojit, a když jsem neměla, tak dostal Nutrilon. Pil ho z flašky a díky Nutrilonu neodmítal mateřské mléko.
neodmítal díky němu kojení
Nutrilon mi vyhovuje, protože moje dvojčátka Peťulka a Ondrášek ho mají rádi, jsou na něj zvyklí a moc pěkně ho snášejí. A při kojení je dokrmuji právě nutrilonem…
Nutrilon byla jasná volba hned od šestinedělí, kdy malej uz nechtěl mlíčko od maminky. Už od prvního dítěte (před 6 lety), jsme na doporučení kamarádky kupovali nutrilon. Takže teď byl pro malého nutrilon jistota. Navíc mu moooc chutná.
Syn papá nutrilon už od narození, dostával ho v porodnici a potom, co přítelkyně přišla o mléko, začali jsme ho dávat každý den. Vyhovuje mu jako jediné z UM. Nemá po něm hlad, krásně spinká, neblinká po něm, nebolí ho bříško…Nutrilon je nejlepší volba pro našeho syna:)
Nutrilon máme už od porodnice, zkoušeli jsme i jiná mlíčka, ale žádné jiné nám nesedlo a přišlo mi, že má po nich syn hlad. Po Nutrilonu krásně spinká celou noc. Nebolí ho bříško a moc mu chutná:)
Po 8 měsících kojení jsme začali uvažovat, že pomalu skončíme a na doporučení dětské lékařky jsme zvolili právě Nutrilon. Dostali jsme pár vzorků, malému mlíčko chutnalo, a tak jsem ani nic jiného zkoušet nemusela ani nechtěla. Nutrilon je pro mne něco jako Ferrari mezi automobily, prostě jednička mezi umělými mléky. Nutrilon doporučuji i kamarádkám maminkám, které mají menší děti než my a třeba přemýšlejí o tom, jaké mléko zvolit. Každé ráno malý dostává také Nutrilon kaše, rýžovou, piškotovou, vanilkovou, ovocnou… Popravdě jsem byla rozhodnutá, že žádné kaše s příchutí kupovat nebudu, ale ty od Nutrilonu jsou opravdu chutné, nepřeslazené, výborné!
Malé chutná. Nedělá žádné problémy s bříškem. Balení je praktické.
Má všechno, co má mléko mít, a malé chutná. Navíc má prebiotika a malá má klidnější bříško.
Protože chutná malému a to je nejdůležitější
Jelikož mně nebylo přáno kojit, už v porodnici byla dcera na UM a právě na Nutrilonu, tak jsem u něho zůstala, protože ji vyhovoval. Určitě ji chutná, protože nikdy nenechala ani kapku a neměla ani zažívací problémy. Váha jde krásně nahoru, skvěle prospívá a je „tabulkové“ dítě. Nic jiného než Nutrilon bych ji nikdy nedávala.