Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Jelikož jsme na umělém mlíčku už od narození, chtěla jsem pro svého syna to nejlepší. Vyzkoušeli jsme různé druhy mlék, ale bylo zvracení, nadýmání, špatné usínání. Již přes půl roku dávám Nutrilon a vše bez problémů. Dobré složení, konzistence, chuť, dobře zasytí a teď i hezky balené s obrázkem medvěda. Od malého jsem ochutnala a musím říct, že chutná velmi dobře, oproti jiným. Takže rozhodně nebudeme měnit. Malej je spokojený a spinká celou noc bez bolení bříška a prdíků.
Naše malá po něm krásně prospívá, chutná jí. Dobře se rozmíchává.
S dcerou jsme před 7 lety, jelikož jsem nemohla kojit ze zdravotních důvodů, odjížděli na náhradním mléku nejmenované značky už z porodnice, vyzkoušeli jsme ještě 2 druhy a až když jsme přešli na Nutrilon, zmizely bolesti bříška a ublinkávání. Používali jsme Nutrilon 1 - 4, moje dcera za 7 let byla pouze 2× nemocná. Nyní se synem už byla volba jasná pro Nutrilon, dáváme od 1 a opět vše bez problémů, co je bolest bříška nevíme, krásně přibírá a je zdráv, doporučuji všem.
Dceři dávám Nutrilon od narození. Je to nejlepší mlíčko po mateřském, myslím že žádné jiné ho nemůže nahradit.
Mám rád, když je něco ověřené praxí i výzkumem, navíc ho přijímá bez problémů, toho jsem se trochu před tím bál, když je to taková paleta.
Zatím spokojenost, jen doufám, že až přejdeme na nový Nutrilon, že to tak zůstane, aby to vylepšení stálo za to a já spíše nemusela hledat novou alternativu.
Naší dceři se líbí obal a jsem ráda, že někdy dělají věrnostní akce v lékárně. Ocenuju, že podpoří jak imunitu, tak správný rozvoj.
Super kojenecké mleko pro batolata a kojence, když už maminka nemá vlastní zdroje.:)
Dostali jsme Nutrilon už v porodnici, proto si myslím, že je tou nejlepší volbou, samozřejmě hned po mateřském mléku. Vyhovuje mi, že s Nutrilonem můžu bez obav svěřit miminko babičce na hlídání a nemusím se strachovat, jestli nebude mít hlad. Nyní přecházíme i na Nutrilon kaše, a pokud náhodou nějaká ta lžička zbude, pochutnává si i tatínek.:)
Zkoušeli jsme jiné mlíčka, ale Nutrilon 2 dítěti chutná nejvíc a snadno se připravuje.
Dobra chuť, hezky po něm spinká, snadná příprava, kvalitní složení.
Malému chutná, nebolí ho po něm bříško a spí mnohem klidněji, než když jsem kojila.