Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

  • (5)
  • 213 recenzí

Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis

Výrobce: Danone

Značka: Nutrilon

Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.

Vlastnosti produktu

Celkové hodnocení: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

Celkové hodnocení

5 Hodnoceno 213x

Hodnocení podle počtu hvězd

213
0
0
0
0

Zkušenosti: Nutrilon 2 Pokračovací mléko

Velikost písma:
11.9.18 12:53

Dcera je spokojená, chutná jí,dobře po něm spinká. Správné složení, ve kterém nic nechybí.

11.9.18 12:49

Nutrilon nám vyhovuje svým složením, cenou i chutí.

11.9.18 12:47

Má super složení a výbornou chuť, nás prcek žádné jiné mléčko nechce.;)

11.9.18 12:14

Malému sedí, neblinká po něm, chutná mu. Zkusili jsme víc mlík, ale žádné nám tak nevyhovovalo.

11.9.18 11:57

Náš Kristiánek papá mlíčko už od narození. Moc mu chutná, dobře se po něm spinká a roste jako z vody.:)

11.9.18 11:16

Nutrilon používáme od porodnice (kojení jsem vzdala) a jsme s ním maximálně spokojeni. Jen ta cena no, mohla by byt nižší, ale zase pro moje děti všechno, hlavně, že jim chutná, a po Nutrilonu krásně prospívají. Máme dvojčata a přeci jen je to záhul.:-D

1
11.9.18 11:03

Dítě po něm nezvrací jako po většině jiných. A hlavně je dostupný, prodává se téměř všude a i finančně je dostupný.

11.9.18 10:55

Naše děťátko ho má od narození a krásně po něm prospívá. Jsem ráda, že něco takového je.

11.9.18 10:53

Skvele chutí, nie je presladený, nebolí z neho bruško a miminko je spokojné a zasytené.

11.9.18 10:35

Malou po něm nebolí bříško a hlavně spinká celou noc.:)

11.9.18 10:26

Naše princezna je po Nutrilonu spokojená, krásně ji zasytí, nezvrací a žádné jiné problemy… prostě pro nás ideál a 1 ve výběru.

11.9.18 10:14

Doporučila mi ho moje velmi blízká známá, která s ním byla velice spokojená, a ta ho používala hned od začátku, jelikož měla málo mléka pro malou.