Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá... Celý popis
Výrobce: Danone
Značka: Nutrilon
Pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od 6 do 12 měsíců. Je výjimečné obsahem 3´GL oligosacharidú přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Díky vitamínům A,C, přispívá ke správné funkci imunitního systému a vitamín D napomáhá růstu a vývoji kostí. Obsažená omega 3 mastná kyselina alfa-linolenová je důležitá pro rozvoj mozku a nervové soustavy. Bez palmového oleje.
Dcera je spokojená, chutná jí,dobře po něm spinká. Správné složení, ve kterém nic nechybí.
Nutrilon nám vyhovuje svým složením, cenou i chutí.
Má super složení a výbornou chuť, nás prcek žádné jiné mléčko nechce.;)
Malému sedí, neblinká po něm, chutná mu. Zkusili jsme víc mlík, ale žádné nám tak nevyhovovalo.
Náš Kristiánek papá mlíčko už od narození. Moc mu chutná, dobře se po něm spinká a roste jako z vody.:)
Nutrilon používáme od porodnice (kojení jsem vzdala) a jsme s ním maximálně spokojeni. Jen ta cena no, mohla by byt nižší, ale zase pro moje děti všechno, hlavně, že jim chutná, a po Nutrilonu krásně prospívají. Máme dvojčata a přeci jen je to záhul.:-D
Dítě po něm nezvrací jako po většině jiných. A hlavně je dostupný, prodává se téměř všude a i finančně je dostupný.
Naše děťátko ho má od narození a krásně po něm prospívá. Jsem ráda, že něco takového je.
Skvele chutí, nie je presladený, nebolí z neho bruško a miminko je spokojné a zasytené.
Malou po něm nebolí bříško a hlavně spinká celou noc.:)
Naše princezna je po Nutrilonu spokojená, krásně ji zasytí, nezvrací a žádné jiné problemy… prostě pro nás ideál a 1 ve výběru.
Doporučila mi ho moje velmi blízká známá, která s ním byla velice spokojená, a ta ho používala hned od začátku, jelikož měla málo mléka pro malou.