Krokodýlí zoo Protivin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 04.05.18 08:44
Krokodyli zoo Protivin

:mavam: :mavam:
Byl ste tam nekdo? Stoji to za tom tam jet s detmi? Nebo sou to jen vyhozene penize? :roll: Vymyslime vylet na pondeli :lol:

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 04.05.18 09:18

Byli jsme - bylo to fajn. ;) Ale je třeba počítat s tím, že to není na pul dne. Idealne spojit to ještě s jiným výletem nebo procházkou po okolí.

Ijen
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 04.05.18 09:22

Uz je to davno, mozna od te doby rozsirili. Jako jediny cil vyletu urcite ne, my se tam staveli po ceste a taky kvuli kesi, tehdy jsme delali jeste hodne aktivne geocaching.

tezi
Hvězda diskuse 48434 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 09:22

Naše děti tam jezdí s tatínkem moc rády a vždycky přijedou nadšené.

markyj
Závislačka 3955 příspěvků 04.05.18 09:59

@terulinaa výlet je to pěkný, dětem se tam určitě bude líbit. Ale chce to ještě určitě naplánovat něco k tomu :think: protože tam je to tak na 1 - 2 hod max

Baruš.B
Povídálka 21 příspěvků 04.05.18 10:18

Byli jsme tam a musím říct, že vstup je celkem drahý, na to jak malé to je a „jen“ na krokodýly. Doporučuji to třeba spojit s výletem do, relativně kousek odsud, zoo Hluboké, ta je nádherná, taky menší, ale moc pěkná.

Slunicko12
Nováček 7 příspěvků 04.05.18 11:14

Byli jsme dvakrat, poprve to bylo s pruvodcem a vykladem a opravdu hodne zajimave, podruhe bez vykladu a to uz se nam tolik nelibilo.

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 04.05.18 13:39

A na kolik prosim vyjde rodinne vstupne?

amka.82
Kecalka 394 příspěvků 11.05.18 21:48

My jsme tam byli vloni a vyplazli jsme necelych 500 kč za rodinné vstupné, žádná láce to tedy neni, není to špatný, ale už bych tam nejela, strašný vzduch jako ve skleniku, možná ještě horší, vylezli jsme odtamtud zpocený jak myši :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama