Krosnička SALEWA KOALA

15
7.3.07 09:34

Krosnička SALEWA KOALA

Milé maminky,
poradíte mi, zda je vhodné ve věku 9 měsíců (cca 7,5 kg) používat na poponášení (nákupy, výlety, pochůzky po městě, atd.) krosnu na záda? Doteď jsem malou nosila v šátku, ale jak se začíná oteplovat, poohlížím se po nějakém pohodlnějším řešení - kvůli větru nosím přes malou i bundu a přeci jen se člověk při pobíhání po obchodech zapotí … :) Máme vyhlídnutou SALEWU KOALA, pokud jste některá majitelkou, poreferujte jak jste s užíváním spokojená.
Děkuji a přeji všem pěkný slunečný den!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

339
7.3.07 10:23

Ahoj,

já jsem malou taky hodně nosila v šátku, ale kolem jak přesáhla těch 9 kg, tak jsem začali používat lehoulinký golfáč a do 1,5 roku to byla paráda. Mám tam i takový popruh přes rameno, takže jsem si malou sama vynesla kamkoliv včetně dopravních prostředků. Teď už v kočárku moc být nechce.

Krosnu používáme jen na výlety. Nosí manžel a sám si Salewu moc chválí. Dá se dobře nastavit a i pro prcka je komfortní.

Suri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.3.07 11:48

Ahoj
taky mame krosnu Kolala od salewy a jsme maximalne spokojeni. Filipek v ni „odchodil“ tyden na Sumave, kdyz mu bylo 13 mesicu. moc se mu tam libilo, bez problemu tam i treba na 2 hodiny usl…
Jinak ji berem treba i na hribky. Clovek se nemusi bat, ze by mu prcek vypadl a ikdyz si drepne, protoze ma vlastni pasy…

Alca

PS: Suri-jak se mate???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
7.3.07 14:08

Ahoj, jsem majitelkou Koaly a jsem za to moc ráda!!! Měli jsme různě půjčené jiné, ale to se opravdu nedá srovnat. V této jsem schopná nosit malou i teď, když jsou jí 2 roky, v těch dřívějšich by mi asi upadly záda. Prima volba! Dítko by mělo sedět, v 9 m už bych ji u nás nosila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
7.3.07 16:25

Aoj…tak ja nosila maleho v baby vaku kdyz byl pidi mimo, lepe se tam citil v kolibce..pak sel do satku do kapsy, nez se zacal nudit ze nevidi…pak sel do klokanky do 9 kilo ,takova obyc pujcena a kdyz mel tech 10 kilo tak jsme koupili koala salewu. Spokojeni jsme vsichni, nyni le nosi halvne tatinek pro me uz to je jen na kratke trate v MHD.

Pravda je, ze se nam na ni po 2 mesicich urval popruh, ale firma Salewa nam ji behem 3 dnu spravila - nekolikrat se omluvila a krosna funguje dal…proste lidsky faktor je omylny a chapu ze nejde ohlidat kazdeho kdo prisiva popruhy ke krosne.

Toz tak. Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama