Krtek v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 12:32
Krtek v tehotenstvi

Ahoj, jsem v 5tt, 3× jsem potratila tak prosim pochopte moji hysterii :D manzel v koupelne louhoval odpady a ja jsem se tam bohuzel nekolikrat nadechla toho smradu z louhu. Myslite ze to muze mit vliv? Necistime odpady poprvy, takze mi to nedoslo kdyz jsem v te koupelne byla. Jinak byl to louh obyc od Balea..

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16198 příspěvků 01.09.19 12:35

Ne

veria
Nadpozemská drbna 26198 příspěvků 01.09.19 12:43

Určitě ne.

Barfiy
Kecalka 236 příspěvků 01.09.19 13:17

Nejhorsi smrt je z vydeseni. Podle vseho budes hysterka a dlouhodoby stres je pricinou mnoha problemu.

Jinak za polovicni cenu koupus hydroxid sodny, obchodne zvany krtek (se 100% prirazkou za obrazek krtka).

Ou
Echt Kelišová 8955 příspěvků 01.09.19 13:31

Žádný vliv to mít nebude, ale nezvládaná úzkost ti může dost poničit psychiku.

Těhotenství a první rok mateřství přirozeně zvyšují hladinu úzkosti v těle, ale tím spíš se s tím člověk musí naučit pracovat a nenechávat se ničit strachem.

Pro začátek si pořiď tuhle knihu a kdyby to bylo nad tvé síly zvládat úzkost jen pochopením a vůlí, tak párkrát zajdi k nějaké psycholožce, protože jinak ti hrozí dost ošklivé stavy, až budeš po porodu nevyspalá, bolavá a frustrovaná.

https://www.grada.cz/…enstvi-8576/

Baruunečka
Kecalka 178 příspěvků 01.09.19 14:32

Určitě se nic nestalo. A musela byste tyhle chemie dýchat každý den, aby to mohlo mit nějaký vliv ;)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 01.09.19 15:27

Řekla bych, ze rozhodne víc škodí tvoje panika než vypary

Váš příspěvek
Reklama