Krvácení a špiněni mimo cyklus !?

Anonymní
17.11.19 19:54

Krvácení a špiněni mimo cyklus !?

Ahojte už nějakou dobu mě trápí, špinění a krvácení mimo cyklus, Je to.asi takhle Než to dostanu tak tak týden jakoby špinim 8o Pak nastane krvácení které trvá tak ten týden potom je dva dny klid a pak začnu špinit a trvá to takhle celý měsíc, Občas mě píchne v pravým podbřišku, tak nevim V minulosti jsem hodně trpěla na záněty infekce apod diky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6008
17.11.19 19:56

A na gynde jsi byla? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
17.11.19 20:02

Me pomohly bylinky. Kdyby te zajimalo vic, napis mi sz. Spineni a nepravidelnou ms jsem mela roky. Ted mam klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 20:10

Jo, taky, teď, poslední dobou. Zpočátku spíš takový rozevlaty cyklus, že js třeba zakrvacela už dva tři dny před menstruaci, pak občas zase konec MS a za pár dní ještě něco dojelo. Na kontě na gynde jsem byla v srpnu a dobrý. Teď se to objevilo v polovině cyklu. Jsem objednaná na gyndu, tak uvi.

• Citovat
  • Nahlásit
7302
17.11.19 23:08

Můžou být na vině rozházené hormony, ale raději to prober to na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 22:38

Mám to samé už dlouho. Nějaký měsíc se poštěstí a špinění se nedostaví, ale to je tak 3× do roka. Gynekologicky nález v pořádku, cytologie taky, doktor si už neví moc rady. Hormony mi ale nikdy nenabírali. Už jsem přemýšlela nechat si to zjistit sama jako samoplátce. Nemáte s tím někdo zkušenost? Plus zvažuji Gynex… Hledám rady a zkušenosti mezi ostatními…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 07:40

Mám to taky. Už několikrát zkontrolovaná. UZ OK, cytologie, gynekol vyšetření… Podle gynekoložky je to nejspíš hormonální, nízký progesteron v druhé polovině cyklu. pomohla by substituce. Ale to by mi víc obtěžovalo, než to samotné zašpinění. Takže s tím žiju.

• Citovat
  • Nahlásit
21.1.20 23:02

RE: Podobne priznaky

Ahoj holky…Zrovna si tu ctu odpovedi na podobne tema. Tak se pridam.
Od srpna 2019 neberu HA a snazime se s pritelem o mimi. V prosinci jsem byla na gynde, kde mi doktorka oznamila, ze nemam ovulaci a predepsala mi Grav-in. Minuly tyden tedy 14. den cyklu jsem zacala spinit. Rikala jsem si Huraaa, ovulace je nejspis tu. No, jenomze to spineni se stupnovalo, az jsem si musela vzit tampon. Trva to do ted-zitra to bude 7 den. Nejdrive to bylo normalni spineni, ale potom toho bylo dost, hodne huste a dost tmave. Obcas i cista krev…Dnes uz byl klid. Ted jsem byla na wc a zase cista krev. To cele provazi jeste mirne strevni potize.
Na gynde bylo pred mesicem vse ok az na tu ovulaci. Uz jsem z toho zoufala…Mate nejaka zkusenost? Jeste doplnim. Vubec nic me neboli, nepicha…Pri MS mivam mirne bolesti, asi jako kazda z nas :) Diky za pripadne odpovedi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 20:03

Dobrý večer, trápí mě něco podobného pokud nevadí přidám se. Od včera silné krvácím a je to mimo cyklus. HA beru pravidelně a už přes rok. Dnes za mě vyšli i malé sraženiny. Krev je čirá. Nemáte s tímto některá zkušenost? Jinak mě bolí v podbřišku jako při menses. Jsem hodně unavena. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
7302
23.1.20 13:20
@Anonymní píše:
Dobrý večer, trápí mě něco podobného pokud nevadí přidám se. Od včera silné krvácím a je to mimo cyklus. HA beru pravidelně a už přes rok. Dnes za mě vyšli i malé sraženiny. Krev je čirá. Nemáte s tímto některá zkušenost? Jinak mě bolí v podbřišku jako při menses. Jsem hodně unavena. Děkuji

Takhle krvácíš, i když zrovna bereš HA? To raději zajdi k lékaři, může to být cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat