Krvácení a špinění po operaci - laparoskopie cystyy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MadammeLu
Stálice 53 příspěvků 16.01.19 18:36
Krvaceni a spineni po operaci

Dobry den,

Jsem mesic po laparoskopii cysty, par let mam endometriozu.
Neni den co bych nespinila, ale docela hodne. Nekdy i zakrvacim. Po operaci beru antikoncepci Mistru. Vcera sem volala memu gynekologovi, ze mi to neprijde normalni, ze po mesici jeste dost spinim. Rekl at si koupim ascorutin a uzivam 3× denne…

Mate s tim nejaka zkusenosti? I se spinenim atd..jsem docela zoufala

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 16.01.19 18:55

Taky mám endo už 12let, několikrát operované cysty. Po operacích jsem špinila cca týden. Jako léčbu jsem měla ha yaz a špinila jsem cca 3_4 týdny než si tělo zvyklo. Potom jsem taky měla jako léčbu visanne na půl roku a tam jsem špinila téměř celou dobu.

MadammeLu
Stálice 53 příspěvků 16.01.19 18:59

@lachtanice86
Ja uz teda podstoupila 3 operace, dve kvuli cyste. Ale nikdy sem to takto nemela. Tu prvni jsme mela visanne a zadne spineni ani pobolivani v podbrisku nebylo..tak me to trochu desi

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 17.01.19 07:30

@MadammeLu já jen v roce 2017 3 operace. Všechny kvůli cystam. Ja právě u toho visanne spinila celý půlrok. Každé tělo na to bude reagovat jinak. Zkusila bych ještě týden počkat a kdyžtak šla znovu k dr

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >