Krvácení mimo MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markéta80
Hvězda diskuse 40464 příspěvků 22.07.11 20:14
krvácení mimo MS

Už nevím co dělat :-? . Vždycky jsme měla nepravidelnou MS. Bez léků bych ani neotěhotněla ale ted teda je to síla. jednou mam MS po 50 DC, ted sjme to měla po 25DC 10.7 a trvalo to týden a asi den klid a zase trošku krvácim, vždycky chvilku pak den klid a pak zase :cry: . a to jsme objednaná v úterý k doktoru na UTZ dělohy :-? . To když budu furt špinit tak tam asi ani nepůjdu a nevim jak to mam řešit jestli si už říct o nějaké léky na úpravu MS nebo čekat jestli se to zlepší ale tentokrát je to už dlouhé a nevim čím by to mohlo být :-?

Reakce:
Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 22.07.11 21:01

Ahoj, přidávám se do klubu…
Jsem rok po porodu, pořád kojím, ale taky jsem teď poslední dva cykly špinila. :think: Zatím to neřeším (měla jsem teprve 3 men., nabíhá mi teprve pořádně cyklus), ale kdyby to trvalo, zajdu za dr.
Asi bych být Tebou k dr skákla a řekla mu to.
U mně to tipuju na rozhození hormonů a celkovou únavu, u Tebe nevím (jestli tam má na to něco vliv…?).
Držme si pěsti. :hug:

Markéta80
Hvězda diskuse 40464 příspěvků 22.07.11 21:17

Já ani nekojila první MS byla po půl roce a 3 cykly po 28 dnech :palec: ale pak pokaždý jinak a ted tohle :-? . mě je to jansý že mam málo hormonů ale zrovna když mam jít na UTZ :-? . DDoufam že v úterý špinit nebudu a UTZ bude moct udělat a hned se domluvim jestli mě dají nějaké léky, HA nechci a nebo se udělá hormonální profil. Nepravidelnou MS jsme měla vždy ale že bych špinila hned takhle po MS :-? . Čím starší tím horší :mrgreen:

estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 22.07.11 21:55

Nejsi v tom sama :mrgreen:
Jsem 8,5měs po porodu 3× jsem měla MS ukázkovou přesně na den po 30ti. A teď 4dny silné špinění pak nic pak zase pak.....
Tak jsem z toho taky :nevim:
Ale u mě je to možný tím že jsem si před 2měs. nechala dát tělísko(nehor­monální)

Cucumber
Stálice 60 příspěvků 23.07.11 06:53

Hmm, blbý, já se v tom potácím už nějakej měsíc. Zatím bez kloudnýho výsledku.
Asi rok od porodu mi to takhle začalo blbnout, a protože jsem dceru dlouho kojila, sváděla jsem svoje špinění na to. Pak jsem otěhotněla a měla zamlklý potrat. Podle dr. to souvislost mohlo mít, ale taky nemuselo. Mělo, to mi nikdo nevymluví.
Po kyretáži dva cykly normálně a celé nanovo. K tomu se přidalo ještě krvácení po sexu. Vždycky naběhnu k doktorce, ta mě zkontroluje, něco nabere, a výsledek je, že jsem v porádku :nevim: 8-o Respektive hormonálně rozhozená. Bojím se, bojím, aby se potrat znovu neopakoval, baštím Utrogestan, Cyklo3fort pomohl od toho masiv krvácení po sexu. Ale už několikrát se ke mně dostala informace (od kamarádek, ne moje dr.), že jestliže to během 3měsíců nespravěj hormony, jediný, jak zjistit, co se děje, je laparoskopicky. Nechci strašit, jen píšu, jak to mám já. A stojí to za prd :-( Cu.

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 23.07.11 14:06

Mně pomáhal kdysi gynex, tak to s ním zase asi zkusím. :think:
Mám za sebou taky zamlklý těhu, ale zas teď poslední těhu jsem špinila (a dost) a nepotratila, u zamlklého tolik nešpinila a potratila…
Byla jsem na kontrole 30. května (což není tak dávno), UZ, čípek - všechno ok.
Moje dr nechce nic moc řešit, když se kojí - říká, že kojící žena je rozhozená a mělo by se počkat. Já odstavení pomalu už plánuju, kdyby se to pak nezlepšilo po pár cyklech, řešit to budu.
Cucumber hele já slyšela, že hodně holek špinilo a že jim „pomohlo“ otěhotnět. :think: Ono to asi bude co člověk to názor… :think:
Jsem taky nízkotlaková a věčně unavená, malátná (ale to je tou mou PŘÍŠERNOU stravou, furt sladký… a názkým tlakem). Mám odzkoušeno, že když se hodím celkově do fit pohody, mám srovnanej i cyklus. :think:

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 23.07.11 14:12
Cucumber píše:
Po kyretáži dva cykly normálně a celé nanovo. K tomu se přidalo ještě krvácení po sexu.

Tak to já po sexu nekrvácím…
První men. jsem měla 26. března, pak 27. května, pak 4. července a teď druhej den špiním. Ale není to menstruace - to se pozná… Prostě takový špinění (intimka na den se zdaleka nezaplní). Původně jsem měla tucha na ovu špinění, ale to by netrvalo takhle dlouho. Počkám, z jednoho cyklu to nejde hned řešit a uvidím.
Když má někdo mít děti, tak je mít prostě bude. A když nemá, tak nebude - na tohle věřím. Známá neměla VŮBEC menstruaci, v jejích 17 udělali ortel, že bude bezdětná a doma jí spěj 4 budulínci.
Cucumber držím :palec: !!

Markéta80
Hvězda diskuse 40464 příspěvků 23.07.11 17:07

tak koukám že je nás více :-? . Já ted ok, od včera jim ten ascorutin ale jestli to zabralo nevim. Jen doufam že v úterý budu ok abyhc mohla na ten UTZ a domluvit se na nějaké ty léky :-? . Já bez hormonální léčby bych nikdy neotěhotněla. Oba hormony který jsou důležité k otěhotnění a pak i udržení mam pod normou :-? tak uvidim co mě řeknou ale nebudu čekat na to jestli se to hodí do klidu, docela mě to obtěžuje :-? takže bych ráda třeba Utrogestan zatim na úpravu MS a pak třeba za půl roku ještě clostík :palec:

Romulinkka
Povídálka 11 příspěvků 15.08.11 22:03
špinění mimo cyklus

Ahoj Holky, já sice těhotná ještě nejsem ale beru HA, od 17let a asi mi nikdy žádná pořádně nesedla, bo se mi vždycky za nějaký čas objevilo špinění mezi cyklem, tak se udělaly testy a pak se HA vyměnila… ted jsme vysazovali nedavno hormony na štítnou žlázu, udělala se mi na vaječníku malá cystička a mam necely rok nohou HA ale nízkodávkovou a je to 3měs. co zase mezicyklem v polovině spinim, šla jsem s tim na gyndu, ale moc modra nejsem udelal testy pichnul mi injekci a prislo mi ze se mu to nejak nezda, mela jsem pred tim zanet, tak se bojim co a jak… :( vysledky budu mit cca za 14dni a napadaji me hruzostrasne veci :((

Simdan
Povídálka 42 příspěvků 16.07.14 09:00
Taky nevím

Ahoj holky, já dostala ms na den 5.7.skončila mi 12.7.(mám ji dýl, protože jsem před rokem potratila a mívám ji od té doby 8dní asi) NO A VČERA 15.7.jsem slabě špinila, v noci už krvácela a dnes jakoby opět menstruuju, bolesti v břiše nemám, jen slabé tlaky, což u normální menzes nemívám, jenže gyndař má dovolenou, tak nevím co si mám myslet.Jo ještě musím dodat, že jsme měli s manžou dne14.7 večer styk a ráno mi hned začalo to špinění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >