Krvácení mimo ms v 17 letech

Anonymní
2.6.21 12:06

Krvácení mimo ms v 17 letech

Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit. Je mi 17 a trápí mě opravdu slabe krvácení mimo periodu. Mam to jenom po utření na papíře. Jeden den jsem musela použít intimku z důvodu hnědého vytoku. Je dost možné, že své udělal také stres. Menstruace by měla přijít v úterý. Trápí mě to od neděle. Dneska je to jenom někdy, není to pokaždém utreni. A dneska pociťuji i mirne bolesti břicha a citlivá prsa, to mám vždy, když má přijít menstruace. Na gynde jsem byla v únoru. Nechci nějak plašit nebo tak, ale zajímá mě váš pohled. Zapomněla jsem dodat, že těhotenství je vyloučené. Dekuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.6.21 12:24

A je to jenom takový hnědý výtok nebo přímo krev? Hnědý výtok mívám před MS celkem běžně a dle dr jsem ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 12:26
@Anonymní píše:
A je to jenom takový hnědý výtok nebo přímo krev? Hnědý výtok mívám před MS celkem běžně a dle dr jsem ok.

Hnědý výtok byl jen jeden den, ale po utreni mam světle růžový výtok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 12:59
@Anonymní píše:
Hnědý výtok byl jen jeden den, ale po utreni mam světle růžový výtok.

Taky se mi stane, nemusí to v celku nic být. Ale stejně se běž zeptat doktorky. Je lepší tam jít i s blbinou a zjistit, že to nic není než něco zanedbat a příjít pozdě. V gynekologii to platí obzlvášť… Může to být cokoli a nebo taky nic…Nebereš třeba antikonepci? Některé druhy to taky dělají.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 13:08
@Anonymní píše:
Taky se mi stane, nemusí to v celku nic být. Ale stejně se běž zeptat doktorky. Je lepší tam jít i s blbinou a zjistit, že to nic není než něco zanedbat a příjít pozdě. V gynekologii to platí obzlvášť… Může to být cokoli a nebo taky nic…Nebereš třeba antikonepci? Některé druhy to taky dělají.

Neberu, nemůžu ji mít z důvodu blbe srazlivosti krve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 13:21
@Anonymní píše:
Neberu, nemůžu ji mít z důvodu blbe srazlivosti krve.

No a jsme doma. To může být taky jeden z těch důvodů. Přesto bych ale zašla k dr. V Tvém mladém věku by to nic nemuselo být, ale je lepší mít jistotu, že se něco neděje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 14:24
@Anonymní píše:
No a jsme doma. To může být taky jeden z těch důvodů. Přesto bych ale zašla k dr. V Tvém mladém věku by to nic nemuselo být, ale je lepší mít jistotu, že se něco neděje.

Tak to by mě nenapadlo. Vypozorovala jsem, že je to většinou ráno a dopoledne. No, objednám se na co nejdříve, ať mam jistotu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit. Je mi 17 a trápí mě opravdu slabe krvácení mimo periodu. Mam to jenom po utření na papíře. Jeden den jsem musela použít intimku z důvodu hnědého vytoku. Je dost možné, že své udělal také stres. Menstruace by měla přijít v úterý. Trápí mě to od neděle. Dneska je to jenom někdy, není to pokaždém utreni. A dneska pociťuji i mirne bolesti břicha a citlivá prsa, to mám vždy, když má přijít menstruace. Na gynde jsem byla v únoru. Nechci nějak plašit nebo tak, ale zajímá mě váš pohled. Zapomněla jsem dodat, že těhotenství je vyloučené. Dekuju :srdce:

Chtěla jsem se ještě zeptat, zda nemůže jít o nějaký zanet? Jsem trošku vystresovana. Doktorka mě objednavala až na příští pátek. Nemůže to znacit začátek menstruace? Trošku se bojím :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 07:11
@Anonymní píše:
Chtěla jsem se ještě zeptat, zda nemůže jít o nějaký zanet? Jsem trošku vystresovana. Doktorka mě objednavala až na příští pátek. Nemůže to znacit začátek menstruace? Trošku se bojím :think:

Zánět to klidně taky může být, ale to bys nejspíš cítila i nějaký nepříjemný diskomfort, např. svědění nebo pálení. Nevyloučila bych ani začátek menstruace, jak jsem psala, taky se mi to občas stává a jsem v pořádku. Jak říkám, může to být celkem ledasco, ale pokud k tomu nemáš nějaké další problémy, myslím, že není čeho se bát. Spouštěčem by opravdu mohl být i ten stres, co tu popisuješ, ten dokáže taky napáchat ledasco. Kdyby paní doktorka měla pocit, že to bude nějaký velký problém, určitě by Tě objednala hned a okamžitě. Neboj.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat