Krvácení po pohlavním styku

962
24.5.18 09:33

krvácení po pohl. styku

Ahojte holky prosím o radu pokud máte některá zkušenosti. už od minulého týdne po MS krvácím po sexu. nejdřív to bylo jen špinění, ale včera to byla jasně krev a i mě to bolelo :,( jsem z toho úplně na nervy. teď mám citlivý podbřišek. odpoledne jdu k doktorovi tak se dozvím víc. já jen jestli s tím máte nějakou zkušenost co by to mohlo být :? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
24.5.18 09:36

@Janičcka92 tak jestli ste do toho busily jak hluchej do vrat, tak se neni cemu divit. Můžeš tam mit oderky, bejt odrena.Je to hodně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
24.5.18 10:38

Samozřejmě, že ne. normální sex kterej běžně provozujem. jinak bych se tak blbě asi neptala, že 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
24.5.18 10:43

Mě se to stávalo po vysazení HA, krvácela jsem po styku, během ovulace, týden před menstruací. Dokonce mě poslal gyndař na kyretáž, aby se podívali do dělohy, jestli tam něco není, ale bylo to v pořádku :nevim: Skončilo to až v těhotenství a momentálně zase beru HA a zatím všechno v pořádku. Asi nějaký hormonální výkyv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
24.5.18 10:51

@PapeJ to muselo být hrozně otravný ne? :zed: a bolelo tě to při sexu? mě právě jo a to mě vystrašilo :oops: před rokem jsem měla vřídek na čípku a dr mi ho musel vypalovat, no bolest jako blázen a řekla jsem si že už na to nikdy nepůjdu :( tak snad to nebude ono zase..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
24.5.18 13:07
@Janičcka92 píše:
@PapeJ to muselo být hrozně otravný ne? :zed: a bolelo tě to při sexu? mě právě jo a to mě vystrašilo :oops: před rokem jsem měla vřídek na čípku a dr mi ho musel vypalovat, no bolest jako blázen a řekla jsem si že už na to nikdy nepůjdu :( tak snad to nebude ono zase..

Já měla konizaci čípku před x-lety a problémy jsem neměla. Je fakt, že jsem při sexu občas bolesti měla, ale nekrvácela jsem. Pak jsem otěhotněla, porodila dceru a dva roky po porodu brala antikoncepci, při který se nekrvácí. Takže jsem si užila dva roky bez menstruace :mrgreen: A jak jsem se bála, že po porodu bude sex horší, tak ne. Naopak, ty bolesti úplně vymizely, takže sexík krásnej. Jenže jsem pak antinu vysadila, prože jsem chtěla druhý mimčo a to byla tedy katastrofa, se divím, že se mi vůbec podařila otěhotnět. A to 2×, protože jedno těhu skončilo hned v začátku. Teď zase beru tu samou antikoncepci a zase dobrý :nevim: Takže nevím, čím to u mě bylo :nevim: To jsem brala utrogestan na srovnání cyklu a stejně to nepomáhalo. Když jsem týden před menstruací nezakrvácela, hned jsem letěla pro test a byly tam // :mrgreen: Pak jsem asi 2× zakrvácela začátkem těhotenství a od tý doby nic (to musím tedy zaklepat :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
25.5.18 06:35

@PapeJ no tak to muselo být taky vše na palici :) mě včera dr řekl, že se mi teď jakoby vše probouzí když neberu antikoncepci, že je to prý normální a mám citlivější čípek. dal mi na to nějaké léky tak snad to přejde :mrgreen: a snad se zadaří když už se to teda probouzí :lol: a tobě se podařilo otěhotnět v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
25.5.18 07:21
@Janičcka92 píše:
@PapeJ no tak to muselo být taky vše na palici :) mě včera dr řekl, že se mi teď jakoby vše probouzí když neberu antikoncepci, že je to prý normální a mám citlivější čípek. dal mi na to nějaké léky tak snad to přejde :mrgreen: a snad se zadaří když už se to teda probouzí :lol: a tobě se podařilo otěhotnět v pohodě?

Jo, celkem jo. Vysadila jsem antikoncepci v říjnu, ale přítel mimčo nechtěl, tak jsem se chránili/nechránili jinak a já přemlouvala :mrgreen: V květnu jsem byla na tý kyretáži a v srpnu jsem zjistila těhotenství. Jenže to bylo asi moc brzo po kyretáži, měla jsem hematom a ještě v srpnu jsem samovolně potratila. To už jsem přítele přemluvila, takže od srpna jsme se regulérně snažili a otěhotněla jsem někdy v říjnu. Máme skoro dvouletého chlapečka :srdce: A to jsem stará, měla jsem syna skoro ve 40.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
25.5.18 08:01

@PapeJ ty jo tak taky jsi to neměla úplně jednoduché, ale hlavně že to vše dobře dopadlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama