Krvácení v 7 tt, mám hematom

1
28.3.21 22:22

Krvácení v 7 tt, mám hematom

Dobrý den, jsem v 7 tt. Před dvěma dny mi těhotenství bylo potvrzeno i srdeční akce🙂 doktor se zmínil, že mám hematom, ale nijak se nad tím nepozastavil. Dnes jsem začla krvácet nic silného, ale vzhledem k tomu, že mé první těhotenství skončilo zamlkým těhotenstvím se bojím. Beru ascorutin2-2-2 a utrogestan 1-2. Jelikož jsem v karanténě nikam nemohu😔 všichni mě uklidňují, že určitě odchází ten hematom, ale ráda bych se zeptala zda nemá někdo takovou zkušenost. Děkuji🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4290
28.3.21 22:33

To nikdo neví.. může to být hematom nebo nemusí.. pokud už nekrvácíš a bylo to jen chvilkové, mohl to být hematom.. u potratu je krvácení delší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.3.21 23:38

Mám takovou zkušenost, také jsem to tak měla a dobře to dopadlo. Byl to ale celkem nervák, klidový režim jsem měla asi 4 měsíce. Také jsem brala utrogestan a ascorutin, ale bez valného efektu. Prakticky jsem do 16 tt střídavě špinila až mírně krvácela s jednou akční epizodou, kdy jsem po kýchnutí začala hrozně krvácet a jeli jsme do nemocnice. Byla jsem si jistá, že je to špatný, ale v nemocnici na ultrazvuku se ukázalo úplně veselé mimino. Tak se nenervuj, dobře to dopadne. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 20:07

Měla jsem také hematom, den před 1.prohlidkou lupnutí a šla ze mě hromada krve. Byla jsem si jistá, že je to v pr…, na utz zbytek hematomu a srdicko. Pak už se to neopakovalo. Brala jsem Utrogestan, klidový režim jsem neměla (jen jsem netahala nic těžkého). Brzy mám rodit. Přijde mi, že hematom je docela častý a většinou to má dobrý konec.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat